• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Kullanıcı Kulübü DNA 75c/250c Chip Kullanıcıları Kulübü

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Tabi ele oturması güzel bir şey ama örneğin Aegis Solo cihazımı sırf boyutu sebebiyle dayanamayıp elden çıkardım. Sbody Macro v1 ile devam ediyorum, varsın kutu gibi olsun ama ufak olsun. :) 75c ufak cihaz yok zaten, olmayacak da sanırım.

Aynen hocam chipin kendisi biraz büyük ama lv mirage biliyorsunuzdur bende hali hazırda kullanıyorum, mod çok hafif ve küçük ama biraz uzunca. Uzun olma sebebi 21700 pil desteklemesi. Şimdi lv bu mirage isimli güzelim modu alsa 21700 değilde 18650 için yapsa ciddi söylüyorum neredeyse pico yüksekliğinde ve picodan genişlik olarak daha küçük bir mod çıkar karşımıza. Hali hazırda zaten genişlik olarak picodan daha küçük.

Esenlikler.

DNA75C Chip Sahibi Boyut ve Ebat Olarak Küçük Cihazlar. .

SBody Artisan DNA75C (85*45*26mm) 2017 Yılında Kullandım.

Ayrıca HCigar VT75d (84.8 x 39 x 35 mm) Bu Cihazı da Silver ve Black 2 Tane Almıştım Pil Kapakları Açılmayınca Hedef Yapmıştım. .

Yine Kullandığım Rebel DNA75C (18650/26650) 3D Ally Black da (H76 x 26 x 39mm)

Bunlar Araştırıp Satın Aldığım En Küçük Ebatlara Sahip DNA75C Chipli Cihazlar. Aralarında Ebat Olarak Neredeyse Gözle Görülebilir Hiçbir Fark Yok. .

Ayrıca Tamamen Kutu Gibi Olan Cthultu Fractal DNA75C Hybrid Adlı Bu Cihazın YouTube'daki Videolarda Görülen Ebatlarına Sakın Aldanmayın Onlar (18650-20700-26650) Modeli Ayrıca Sadece 18650 Versiyonu Var İletişim Kurulduğunda Özel Olarak Üretiyorlar Bir Arkadaşım da Var Yukarıda Kullandığım Cihazlar İle Arasında Yine Neredeyse Gözle Görülebilir Büyük Bir Fark Yok. En Azından Ben Kıyaslama Yaptığımda Pek Bir Fark Göremedim.

Son düzenleme:
Centaurus,
75906AC4-554F-4D8F-98A1-BF27478F9F21.jpeg
4486AF3C-C83A-4938-913E-F81445D15475.jpeg

Dimension: 91*55*26 mm
Weight: 173G
Battery: Dual 18650 Battery(Not Included)
Screen:0.90 inch TFT color display screen
Body Material: Stainless Steels
Power Range: 1-200W
Temperature Range: 200°F-600°F
Coil Resistance supported: 0.1Ω-3.0Ω
Coil Material supported: Nickel, Titanium, SS316, KA1, Ni80, Ni90

Son düzenleme:
Bir therion hastası olarak ben sevdim tipini şeklini. Dna75 olanı elden çıkarıp dna166ya geçiş yaptım yakın zamanda hatta. Carbonfiber serisi hoşuma gitti hatta bir hayli. Ama nasıl temin edilir ki. 1000 liradan giriş yapar ülkeye. Belki daha fazla :( dolar oldu 6.94 arkadaş. Ağlamıyorum gözüme dolar kaçtı :(

Pil kapagini gormeden lost vape almam bir daha. :(

Esenlikler.

Therion DNA75
Therion DNA250
Paranormal 75C
Paranormal 250C

Kullanan Biri Olarak Kesinlikle ve Kesinlikle Değil, Günlük Kullanıma Arada Sırada Bir Kullanıma Dahi Uygun Değildir, Centaurus'da Aynı Şekilde Pil Kapağının Laçka Olması, Ve Dahi Kabze Diye Tarif Edeyim Sırt Kısmının Bir Süre Sonra Önce Yerinde Oynaması Daha Sonra Bağlantısını Koparması İhtimal Değil, Kesindir.

Ayrıca Kardeş Firma Think Vape Markasının Cihazları da Aynı. .

Bu Marka ve İlgili Tip Modellerinden Tiksindiğim İçin Mart'ın İlk Günlerinde Gördüğüm Halde Yeni Çıkan Cihazlar Bölümüne Ekleme İhtiyacı Dahi Duymadım.

Son düzenleme:
25 tane alınırsa carbonfiber versiyonunun tanesi güncel kurla 730 lira. +kargo +üstüne satış karı eklendimi olduk mu en aşağı 1000-1100 en iyimser şekilde. Kur farkı bizi bitirdin be!! Abalone versiyonunu epetite den beri sevmiyorum zaten geçtim. Stabwoodlara hiç girmiyorum akşam akşam moralleri daha fazla bozmayalım :/

2016'da Kullandım Therion DNA75 ve DNA250 İkisinin de Pil Kapağı Çok Kısa Bir Sürede Laçka Oldu Şimdi Şöyle Bir Durum da Var Ben de OKB Var Temizlik ve Düzen Hususunda Bana Göre Laçka Olma Durumu Ya da Hissiyatı, Size Ya da Bir Başkasına Göre Hissedilmeyecek Bir Ölçüde Olabilir.

Therion 75
Therion 75C
Paranormal 250C x2
Lost vape'in bu ürünlerini kullanıyorum, sadece paranormal'in bir tanesinde ekran değiştirmek zorunda kaldım (tam bir zulümdür) bunun dışında problem yaşamadım. Rebel'de kullanıyorum ama görsel olarak daha sexi bir mod yapılmadı henüz galakside. Tam bir fanboy gibi oldu ama öyle yani.
Bu yeni mod ise henüz alınabilir bir görsel göstermedi, almayacağım galiba.

Seksi olan rebel mi paranormal mi diye sorsalar çok fena arada kalır ben rebel derdim heralde. Herhangi bir sorunda müdahale etmesi daha kolay gibi duruyor hem rebelde. Bilemedim ki. Paranormal de çok güzel. Ama hep şunu düşündüm. Rebeller neden bu kadar pahalı ? Ally grey ve black renkleri çok güzel. Mod sayfasını kapattırırdı. Dna75c 20700 ve dual 18650 modelleri çok şık.

1,928Konular
128,716Mesajlar
9,872Kullanıcılar
KehironSon Üye
Geri
Üst Alt