• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Kullanıcı Kulübü Dvarw MTL RTA Kullanıcıları Kulübü

Sürekli Kullandığınız Sarım

• Kullanılan toplam oy
    131
Cümleten hayırlı ramazanlar, dvarw kullanmamalı uzun zaman oldu, şu sıralar tekrardan bir clon alayım diyorum, hangi clonu iyiydi hatırlayamadım, bazı clonların hava kitleri plastikti ve aromayı bozuyordu tam hatırlayamadım, belki sonraki clonlarda bunu düzeltmişlerdir, bu konu hakkında bilgisi olan varmı

Sa arkadaşlar. Dvarw 22 arıyorum. Satmayı düşünen varsa iletişime geçebiliriz.

Hay Allahım ya, şu dvarw başlığı her önüme çıktığında, benim kayıp dvarw, hanım ve çöp kovası aklıma geliyor
????????????

FL için sxk ve yftk klonlarına baktım. Baya başarılı duruyor. Ama ae deki coolvape'in satışa çıkarttığı 2 ve 3.5 ml benzesede 5ml ne bacası ne de üst tarafı benzemiş. Tutturamamış coolvape. Tek tank seçeneği ve standart afc kitleri ile 106 lira. Şeytan dürtüyor sadece. Önümüzdeki ay belki... Şu 5ml'i de benzetseydiler keşke.

3fvape preorder daha. Alidekiler biraz aceleci davranmış gibi ...

Bir de FL alanlar eski versiyon tankları, bellcapleri ile uyumlu mu diye bakabilir mi ? Şimdiden teşekkürler.

Ali'deki Coolvape mağazasından aldığım Dvarw Fl Mtl Rta'ler için Mtl kullanıcıları grubunda naçizane bir yazı yazdım. Olur da o konuyu takip etmeyen varsa bir fikri olması açısından linkini aşağıya bırakıyorum. Keyifli buharlar.
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!

Fantazi yapıp 24mm dvarw dl klonunu mtlye çeviren filan varmı?

1,896Konular
128,300Mesajlar
9,840Kullanıcılar
alperennSon Üye
Geri
Üst Alt