• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Öneri İstiyorum? | E-Sigara En Çok Sevdiğiniz Atomizerler Hakkında

Pleasewait 

Council
Doğrulanmış
Şu zamana kadar kullanmış olduğunuz ve vazgeçemediğiniz atomizerler hakkında bize bilgi verirmisiniz?

Ben şahsım adına o kadar çok atomizer denedim. Her atomizerin farklı bir yapısı ve işlevi olduğu doğrudur.

Şu anda vazgeçemediğim Atomizerlerimi sıralamak isterim.

Flash-E-Vapor
17mm - 23mm
Dram2
Hussar The End
Hussar Project X
GUS Momentus v2

Oyla 0
Armed
Flash 17
Squape emotion
Dome 2 ve 3

Bir daha moda atomizere dönsem kesinlikle bunları tedarik ederdim.

Kendim için güncelleme yapayım :) Momentous v2nin üzerine bir atomizer kullanmadım ben :) Tabii kendi zevklerime göre :D

Çok sevdiğim atomizer var. Hangisini söylesem hangisini yazsam. O kadar çok ki tarif edemem size. Şu anda elimden düşürmediğim Atomizerlerimi size söyliyeyim.

Dome3 RTA
Taifun Gt3 RTA
Flash17mm RTA
İntegra RTA
Patibulum RTA
Gus ET9 RTA
Dahada var. Yazmayayım en iyisi. ????????????

1- Flash 23 mm ( mükemmel boğaz vurumu, efsane kolay pamuklama, kıvamında aroma az daha sıkılaştırabilsem iyi olurdu.)
2- Flash 17 mm ( yukarıdaki açıklama 17 içinde geçerli)
3- Gus ( aroma olarak çok iyiydi fakat sarımını beceremediğim için sattım. Eğer başarsaydım sarımı başka atoya gerek duymayabilirdim.)

Zeus Dual. - bi 4 ay bi 2 ay bi 3 ay kullandım. (Bayılıyorum!)
Juggerknot Rta - 1/2 ay kullandım, çok hoj.
Juggerknot mini Rta - Şuan kullanıyorum. çok hoj.

spica pro- çok hoj.
majör v1.1- çok hoj.
ammit mtl- şuan kullanıyorum çok hoj.

Majör v2 drop kit (ehh işte)
Expromizer v4 (ergonomik)
Expromizer 2.1( aroma,boğaz vurumu güzeldi)
Kayfun v3 mini ( boğaz vurumu güzel, aroma normaldi)
Berserker ( sıcak buhar sevemedim bi türlü)
Zeus x ( hem ergonomik hem aroma yönünden tatmin edici)

Dvarw var baş tacı benim için zaten. Yerine gelen olmaz yancı olan olur yancısı da olsa olsa integra olur. Ben performanslarını çok yakın buldum. Hatta dvarw’da eksik ne görüyorsanız integra onu size verir(besleme ayarı, üstten dolum, gün içinde istenilen sıkılığa ayarlama, kısıtlı dl imkanı gibi) . Bir spica pro alasım var tütünlülerde performansını sevmiştim. İda rda duruyor köşede kötü gün dostu. Bir de aklımda diamond bellcapli fev var. Fev v4 deneyip beğenmiştim. Majör var şuan gezintide kendileri.

DL için, single coil olarak neredeyse 3 senedir ammit 22 kullanıyorum ama artık dağılmaya başladı atomizer. Single coil intake yada gear düşünüyorum ama acelesi yok şuanlık. Dual coil olarak da Goon 24mm kullanıyorum ara sıra keyiflik yetiyor.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Cdd mango ile tütünlüleri karıştırmak için çok geç kalmışım. Neden bunca sene denememişim acaba ? Realcig, cdd no.8 ve parliament ile denedim. Aşağı yukarı aynı tadları aldım ama yinede çok sevdim. Gerçekten başarılı.

Hadi bende yazayim. Tum denediklerim ve hala elimde olanlar bunlardan ibaret.

Memnuniyet sirasiyla:

1- Ehpro True mtl
2- FEV 23mm - Ulton
3- Integra - sxk
4- Atmizoo Tripod - yftk
5- Vapefly Galaxies RTA
6- Helvape MD mtl rta
7- Evl Reaper v3 - yfkt
8- Kayfun Prime - yftk

1,907Konular
128,456Mesajlar
9,852Kullanıcılar