• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Öneri İstiyorum | E-Likit En İyi Nbase Hangisi? Neden?

Nickim10Harf

Community
Hangi firmayı tercih ediyorsunuz
En kaliteli vg pg markası hangisi yani hangisini almalıyım

Oyla 0
Bu konuda su marka demek dogru olmaz diye dusunuyorum. Ancak hangi marka guvenilir bunu sorgulamak daha uygun bence. Karisimlar uc asagi bes yukari belli. Benim tercihim sigma vg merck pg merck nic. Bu nedenle guvenilir sitelerden, istediginiz icerigin gelecegine emin oldugunuz sitelerden alabilirsiniz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hangi firmaya güvenebiliyorsanız orası en iyi nbase satıcısı piyasamızda; ben belirli üç firmadan MTL için yalnızca Chemnovatic, DL için Sigma ya da Wilmar - Ineos - NicSelect tercih ediyorum.

Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi, içeriği belirleyin küçük miktarda farklı yerlerden alımlar yaparak sonrasında oturur.

Başka yerde olsa bu konudan 10 ban çıkardı... :)
Yüksek vurum/sertlik arayan bir kişi olarak ilk tercihim 3Chem.
Arada Oxi/Merck/Siegfried üçlüsünü de kullanırım.
Firma önermek çok zor. Hepsi açık ürün satıyor. Hangisine güvenebilecekseniz. en iyisi o dur.

iki üç tane çok bilindik firma var. hepsi dolum satıyor. kimisi dolum sattığı üründe bir sorun olunca sizi uğraştırıyor, kimisi hakkında arama yapınca olumsuz hiçbir mesaj bulamıyorsunuz. olumsuz mesaj olandan bir şey almayın veya başınıza gelecekleri bilerek alın :D

chembase bazı kişilerde baş ağrısı, sivilce gibi sorunlar yaşatıyor maalesef. ben de uzun süre kullandım fakat eş dost telef olunca ben de daha pahalı markalara geçtim. bir senedir carlo erba vg, merck pg, nicselect veya siegfried nikotin kullanıyorum, diğer markalara oranla fazla boğaz kuruluğu yapıyor.. chemden önce de uzunca bir süre mtlde sigma / basf/merck üçlüsünü, dl'de sigma/merck/merck üçlüsünü kullandım. sigma vg çok şekerli gelmeye başlayınca kullanmayı bıraktım.

ara sıra 3m de alıyorum. sek tüketirken tadı en nötr gelen nbase bu maalesef ve çok pahalı.

hülasa doğru cas no ile 3m satan yerleri bulup oradan en iyi nbase olan 3mi alabilirsiniz. almadan önce firmanın adını googleda aratın, tüm şikayetleri okuyun.

Sıgma merck merck 2 yıldır en sevdiğim üçlü
Merck orjinal değil, chem vape için üretiliyor gibi şeylere takılmıyorum
Merck gibi hissettiriyorsa merck tir
En canımı sıkan üçlü 3 chem :)
Hepinize afiyet olsun

Geçen sene elden rda almaya gittim
Alıp gelirim diye yola çıktım, 2 saat lafladık
Satıcı abiyle fakir - spica tartışması yapmıştık

Fev 23 mm mesela çoğu kişinin baş tacı konumda
Benim için 17 mm kral, 23 haftada bir yanıyor
"Yeni kullanıcı"ya chem önermem
Kalın sağlıcakla

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
chem hala canı arada sigara isteyen
sigara içerken lighti hiç tercih etmeyen arada yoklukta tütün saran insanlara uygun
tecrübesiz demiyelimde geçmişte ne sigara içiyor
yada esigara sürecinde ne kullandı bunlara bakarak önermek lazım
günde 40 dal kaçak sarma vb sigara tüketerek esigaraya başlayacak kişiye hem ekonomik hemde sertlik olarak 3chem direk 12 mg önerilebilinir diye düşünüyorum

E sigara kullanacak kişi her türlü kullanır kanaatindeyim
En ucuz rda yı da aldım, buharlamaya uymayan gliserine aroma da kattım
Bu en kötü anılarım arasında kasaptan aldığım chem base başı çekiyor
Maddi durumum o zamanlar yok gibiydi
Aldığım chembase i sek içtim, aromaya param yetmedi
Bana çileli dakikalar yaşattığı için "yeni, yepyeni, 0 km kullanıcı"ya chembase önermem
Kasap içtiğim en güzel likitleri yapıyor bu arada hakkını yemem :)

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
eğer sadece o chemde bir sıkıntı varsa hocam
chem super harika demiyorum
ama iyi bir yerden alışveriş yaparken eğer chem varsa 100luk ufakta olsa chem alın kötü gün zulası olur ve tekrar şans vermiş olursunuz
ben birçok marka kısmende olsa tatlı olur mu diye uzak duruyorum
tekrar deneyin geçmişte aldığınız yerde sıkıntılı ürün almış olabilirsiniz
iyi bir yerden alcağınız 100luk chemde eğer begenmezseniz söz ben paranızı karşılayacağım
alerji durumu dışında chem aslında safkan mtl, ciğer denerseniz pek uymuyor

Hocam çok teşekkürler, chem satan firmadan firmaya değişiyor benim kanaatim
Smm ile mutluyum, hepimiz aradığımızı buluruz umarım
Hayırlı Ramazanlar

Son düzenleme:
Hepsi aynı markaları satıyor yeni birşeyler getiren yok ancak firma olarak bence Alev kimya . Daha kurumsal ve kaliteli geliyor bana .

1,930Konular
128,746Mesajlar
9,876Kullanıcılar
devransagelSon Üye
Geri
Üst Alt