• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Öneri İstiyorum | E-Likit En İyi Nbase Hangisi? Neden?

Nickim10Harf

Community
Hangi firmayı tercih ediyorsunuz
En kaliteli vg pg markası hangisi yani hangisini almalıyım

Oyla 0
Şu aralar, Oleon bio-Carlo Erba- Chem(nik) kullanıyorum MTL için ben özellikle bir firmadan alışveriş yapıyorum başım ağrımadı ağrımıyor.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
hocam aynı kombinasyonun Siegfried nikotinlisini kullanıyorum,gayet güzel,değişmem sanırım.Daha önce IOI + ineos kullanıyordum çünkü IOI saflığı min 99.7,diğer ucuz vg'lere göre bi tık daha iyi.Ama Carlo en iyisi bence . 3M alacak zengin arkadaşlar lot no sorsunlar tedarikçiye arada,cevap veremezse veya oyalarsa uzak durun.

Yıllar önce hediye olarak göndermişti sigma merck.merck açıkçası ben beğenmiştim. Daha sonrada kendi arkadaşımdan aldığım için büyük bir çoğunlukla o nedenle tekrardan uğramadım. (Goldbuhar) Ama takip ederim bir kac yayininada katimistim (öyle çok yayın yapan ve yayına kendisi çıkan birisi değil) efendi dürüst bir esnaf olduğunu soyleyebilirim. Kimsenin etlisine sutlusune karışan birisi değil işine bakıyor. Buradanda selam olsun @ATLAS N-BASE kardeşime :D

Sürekli Atlas Nbase 'den alışveriş yapıyorum,(sigma line) hiçbir sorun yaşamadığım gibi oldukça da memnunum... Epey önce (hatırlamıyorum ama bir yılı geçmiştir) nbase ihtiyacımı yıllık olarak toptan almak istediğimde, bozulabileceği için önermediğini söylemişti... Güvenimi kazanmıştı...

(Mtl) Uzun süre boyunca evyap-basf-chem kullanıyordum hem kokusuz hem tatsız hem de boğaz parçaladığı için fakat 2 senedir gecmeyen sivilcelerimden dolayı ben de merck pg ve merck nikotine döndüm fakat chemin yerini asla tutmadı yani kısa bir serüven oldu.Basf chem ile 12mg icerken merck merck 18mg olarak chemin yanına bile yaklaşamadı. Bir kez de bio base denemiştim. Ineos vg ineos bio pg ve siegfried nic. olarak gayet doyurucuydu ve sertti. Neden ona dönmüyorsam. Ben sipariş geçmeye gidiyorum belki sivilcelere çözüm ordadır????

Herkeste etkisi farklı, vücudum Merck'li herhangi bir üründe anında tepki veriyor, sivilce ve göğüs tıkanması yapıyor. Chemnovatic'i DL olarak içsem bile herhangi bir sorun yaşamıyorum. Ama aromayı bastırdığını düşündüğüm ve DL'yi tatlı sevdiğim için Sigma ya da Wilmar kullanıyorum.

Chemnovatic sert ağır deniyor ama BASF PG ve Siegfried nikotin korkunç asıl. Herhangi bir sorun yaratmadı bende ama bir nefes bile çekemiyorum nefesi tıkıyor.

Tıpkı aromada olduğu gibi nbase de damak tadımızı farklı etkiliyor.
İoi/Basf/Sieg 12mg da 3Chem den daha hafif gelmişti :)
Bu işin en güzel tarafı ilk 1 sene aroma, nbase, atomizer, mod, tel, pamuk ne bulursak saldırmak ve denemek sonrasında karar verip afiyetle tüketmek...

En içime sineni nbase i 36 mg nbase den kendim hazırlamak. Nbaseler bayatlamış oksitlenmiş olabiliyor en iyisi minimum hazır nbase kullanmak.vg olarak wilmar, nikotin olarak hem dl de hem mtl de chemnovatic, mtl e pg eklemek istersemde ineos pg. Bu şekilde garip tat yada normal olmayan boğaz yanması yaşamadım, hem son derece uygun oluyor hem farklı pg yüzdeleri ve nic oranları deneme şansım oluyor. Vg ve nicbase imi güzelce poşetleyip dolapta saklarım işim bitince böylece tazeliğini de korur. Kafam rahat n base konusunda o yüzden. İlk başladığımda hazır n base kullandım sadece, ondada boğaz yanması olduğu için aşırı derecede çöpe gitti 150 lira.(nbase ürünlerini türkbuhardan alıyorum)

Ben geçen sene atlas nbase denemiş memnun kalmıştım. Hatta aromalarını da alıp bakmıştım.Bu sene son seferdir atlastan alıyorum. Sigma line denedim. Hafif tatlı ve sade içimli geldi. Aromalarımla iyi uyum gösterdi. Carlo line da sigmaya benzer tatlarda. Atlas işini iyi yapan firmalardan biri bence. Sorunsuz ulaştı elime. Öyle nbaselerde koku,çer,çöpte göremedim.

Çoğu firmaların sattığı ürün zaten aynı. Fiyat farkının sebebi ise personel gideri gibi çeşitli giderlerin fazlalığı.
Önemli olan satıcının güvenilirliği ve ürünün arkasında durması

Carlo nün vg karakteri, içimi ve kalitesi nasıldı
Bir ara kullandım ama çok hatırlamıyorum

1,930Konular
128,746Mesajlar
9,876Kullanıcılar
devransagelSon Üye
Geri
Üst Alt