• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

En Son Ne Aldın? En Son Ne Aldın?-Ana Konu -2021|2022|2023|2024

Ben sek ictigim icin en begendigim nbase ilke de. Avoria avoria merck. Sigma gibi sekerli degil, carlo gibi bogazimi yakmiyor. Bir de 5mg alabiliyorum.

27f25c4174d64c2eef310aecd63ab972.jpg

Ucunu bulabilmek için pamuğu tiftik tiftik yapmayaydım iyiydi, neyse ki çok akıllı olduğumdan ucunu niye arıyon kes gitsin bir yerden demeyi akıl ettim uzun süre sonra

IMG_20240307_142320.jpgIMG_20240307_153034.jpg

Her zaman söylüyorum benim yorumum birşey ifade etmez çünkü sizin gibi yorumlayamıyorum ama pamuk her türlü alınır. Ben Cotton Prime dan bir fark hissetmedim. Belki ustalar daha net algılarlar farkları ama kullanım kolaylığı için bile alınır. Şu an için Cotton Primden daha uygun fiyatlı üstelik. Böylede yazıyorum ama sonra alıp küfür de etmeyin ben beğendim diyim bari.

primedan farki lif yapisi. sarima hazir incelik yapisindan dolayi ugrastirmayan emici bir yapisi var. Prime tarzi pamuklari dl de daha cok seviyorum.

Yani ayladır alıcam alıcam bir türlü fırsat olmadı, hatta Almanyadan 4-5 Euro ile getirtecektim ama bekliyordum daha zaman var diye, önümüze düştü kaçırmak olmazdı.

Son zamanlarda kimse alışveriş yapmıyor herhalde güncelleme gelmez oldu ey ahali.

1,896Konular
128,303Mesajlar
9,840Kullanıcılar
alperennSon Üye
Geri
Üst Alt