• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

En Son Ne Aldın? En Son Ne Aldın?-Ana Konu -2021|2022|2023|2024

Wogens deki kokunun sebebi plastik şişesinden kaynaklı. Elimde 500ml likten 5-6 tane oldu büyük miktarlarda demleme yapmaya karar verdiğim için saklıyordum, şişeleri açınca hala plastik kokusu buram buram geliyordu. Belki sek içince alınan tatlımsı tadın sebebi bile olabilir emin değilim. Önce su ile duruladım sonra bulaşık deterjanlı suda aklıma tekrar gelinceye kadar beklettim, çünkü unutmuşum :ROFLMAO:
İki tanesine likit demlemek için duruladım kurumaya bıraktım ağzı açık sekilde ve kullandım koku almadım ama demlenince bakacağız artık. Bilmiyorum ben Wogensten memnunum başka bir arayışım olmadı bunca zamandır.
Nabse alır almaz direk başka şişelerde demleme yaptığım için beni çok etkilemiyordu şu ana kadar ama şimdi bu şişeleri kullanıyorum. Gerçi yine 500ml lik manzarası da iyi cam şişe bakarım belki.

mahalleden bir tütüncü arkadaş bunu bana hediye etdi satmaya niyetliydi dedim o çöp satamazsın ve bunu herseferinde söylemiştim oda al senin olsun dedi zaten oda para vermemişti. mıklatızlar kopuk çizik dolu ve oksitle çalışmaz olmuştu . komple söküp temizledim kozmetiği yapışkanla azıcık düzeltdim sonuç bu. pico bunun gibi performans vermiyor :)PcKoPaT

IMG_8743 kopya kopya.jpg

Kafa lanbası aldım içindeki pil çöp biliyorum 30,dk anca dayanıyor bende esigara el alışkanlığı söküp pili yeniledim .
1500.mah pil bütün gece yetiyor.
böyle bir lanbası olana bir fikir olur umarım.
eskisinden daha iyi ışık veriyor.
görseldeki yeşil pil ebat olarak demek istedim aynı boydaki kırmızı pili taktım.
410102296_10161115719599304_6456191761154058949_n.jpg

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
paket içinde paket, paket içinde paket, paket içinde pıtpıt, onun da içinde ürün olduğu için ve paketlemedeki renkten ötürü olabilir mi? bir de pamuk yanında mod hediye gönderdin sandım; öyle bir paketlemeydi 🤣

ha bir de hiç açılmayacak gibi, deliyi yarınlar yokmuşçasına bağlar gibi bantladığın için olabilir 🤣

koli bantına yazık yaw 🤣

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Onu farkettim hocam böyle değişik bir kokusu var daha önce aşina olmadığım ama bi 5-10 dk havalandırınca o koku gitti gibi yada burnum alıştı. O partikülleri dedim herhalde baharatladılar pamuğu. Teşekkür ederim tavsiyeleriniz için.

1,896Konular
128,300Mesajlar
9,839Kullanıcılar
Vanli44Son Üye
Geri
Üst Alt