Dernekler Evli Buharcılar Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği (Ultem Çatı)

Acılarımızı paylaştığımız, dayanışma ve taktik paylaşımlar ile biricik eşlerimizin dırdırına takılmadan, rahat rahat çekmecelerimizi ato ve modlarla dolduracağımız derneğimiz tekrar hayırlı olsun.

Benim en çok kullandığım bahanem "Forumdan arkadaşlar yolladı". "Arkadaşlar hediye etti". Arada hacıyı ( @hasakcicek ) ortak ediyorum. Hacı yollamış diyorum.
Likit galan geliyor bazen değerlendirme için. Bir ara da Voopoo ürün yollamıştı. Onlar sayesinde bu taktik çok tutuyor bende. Değerlendirme yazayım diye yollamışlar diyorum bazende.

Çok sıkışırsam bir tanecik hobim var diyorum. Karılarla mı yiyeyim paraları yoksa kahveye mi takılayım. Evimde elektronik sigaram ile vakit geçiriyorum diyorum. Kuvvetli bir hamle ama çok kullanmamak lazım.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Hayatımda duyduğum en güzel fikirlerden biri :)

Doğru geldiniz hocam :)

kardeşim :) herdaim bana atabilirsiniz suçu

muratta , alide (ileride) dahil, bana yıkabilirsiniz.

dico mu geldi ? hacı yolladı denemem için, atomüzer mi geldi ? hacı satılığa çıkarmış, deneyip satacaz.

(cehennemin odunu olacam sizin yüzünüzden yahu)

Eşimle 2011 den beri beraberiz 5 yıllık evliliğimiz var sigara konusunda çok katıydı nezaman bırakıyosun sorusunun sektiği birgünüm bile geçmedi bırakmazsan evlenmem vs vs evlendik ilk senemizde dl ve sigara birlikte devam etti sigarada azalma yok hala 2 paket sonraki sene mtl ve 1 paket sigarayla devam etti 2.sene bitince sigara gitti dertler bitti. Kendi kullanmıyor ama benim kadar seviyo nedense değişik modlar setuplar gördükçe bunlar çok tatlı olmş bu çirkin (flash kullandığım dönem????) bunu satma gibi yorumlar yapıyo tek sıkıntımız likit. Tütünlü likitlerin tümü ayak kokuyor bunları evde içme diyor yeterki tütünlü oldugunu bilsin.Sözün özü şanslı kısımdayım keyifler tıkır ????

Hayatımda Aldığım en pahalı modun hikayesini anlatayım,Murat Aslan Üstada Mod yaptırıyorum o sıralar, Hanım Gördü beni çizimiyle oynarken . Aaa bu ne dedi Dedim Ahşap Mod.
-- çok güzelmiş dedi. ( içimden ohh be diyorum demez olaydım)
Ne kadar ödeyeceksin buna dedi?
daha konuşmadık dedim. Konuşunca sana söylerim 1 ay erteledim. :D Dedim hanıma izah etmesi zor. İsyanım şurda yahu bunları takacak bir ekonomik kriz hali de yok evde . Dedim En sonunda ben şu kadar para. Ben bunu alıcam sana da istediğin bir hediye alayım.

demez olaydım. Tatile gidecez ya hayatım ben Voyage 'a gitmek istiyorum 1 hafta beraber gidelim.

Evet Voyage da 1 hafta + Stabwood modun parası = 1 mod ve hanımın sonsuz mutluluğu

Daha pahalısını almadım alamam
Harcadığım parayla stratum mod koleksiyonu yapardım 20 parça atomizer koleksiyonunu saymıyorum...

Çocuk evin neşesidir hocam, bende bir anımı anlatayım o zaman;
Benim çocuk benim çalıştığım okulda okuyor daha 8 yaşında, bunlara okulda aile, akraba kavramlarını öğretiyorlar, öğretmeni anne baba ismi meslekleri ilgi alanları gibi bir kağıt hazırlamış bunlara dağıtmış okulda doldurun diye tabi bizim yakışıklı anne mesleğini ve ilgi alanlarını yazmış, baba mesleğini yazarken aynen şöyle yazmış
" Eloktonik sigara ( öğretmen ) "
Çocuk benim mesleği öğretmenlikten önce elektronik sigara zannediyor????
tabi evde bilimum mod, ato görüyor, onları pamukla telle, çocukta meslek sanmış zaarr????

Vallaha başıma bişey gelmiyecekse bende üye olucam.

Bende zaten 1 tane setup var geri kalan bütün setuplarım arkadaşların denemek için bende. En pahalı premium likitin 20-30 tl olduğu dünya burası.
Yeni Majör ve Vega ları gördükce bunlar nasıl eve girecek derdi sarıyor

Benide üye yapın hocam. En çok zorlandığım soru "eee zaten atomizerin var neden birtane daha alıyorsun,hepsi aynı işi yapmıyor mu?". Gel de anlat ağızına sigara dahi sürmemiş kadına pastane tarzı aromayı,meyveliyi tütünlüyü...

Derneğe en keyfi yerinde üye olarak katılabilirim

Çünkü eşimden 10 yıldır sıklıkla "bırak şu sigarayı bırak" lafını duyup "kurbağa gibi bıraklama yine" atışmalarımız son buldu. Evde de gönlümce buharlıyorum.

Şikayeti sadece tel, pamuk, temizlik vs işlerine vaktimi harcamamdı. Elimde 2 ato, 2 mod varken "bunlardan 5-6 tane daha alsana. Haftasonu hepsini hazırla ve her gün birini kullan" dedi. Tabi şimdi pişman oldu çünkü her yeni ato, yeni bir heyecan ve denemeler demek daha çok vakit harcamak demek.

Vesselam 3 regüle, 1 yarı mekanik mod, 6 ato ve 1 litreden fazla likit ve aroma, bir dolap ve buzdolabının yumurtalık alanı kullanımı ile sıkıntısız devam ediyoruz.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İlk atomizeri aldigimda
-bende kredi karti istiyorum
Peki canim...
İkinci ato ve modu birlikte almistim iyi ki de oyle yapmisim..
-ben bilezik istiyorum
Peki canim.
Simdi diyorum ki majör cikacak onu alicam
-ikinci bileziği alirsin o zaman
Sonunda yine ben
-Peki canim... ????????????
Hic sorun yaşamıyorum

kaydi kim aliyordu ????????

1,915Konular
128,504Mesajlar
9,854Kullanıcılar
BayramZKNSon Üye