Dernekler Evli Buharcılar Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği (Ultem Çatı)

Bir de toplantılara gidebilmek için binbir hinlik yapan , gidipte valla toplantıdayım deyip üstüne birde selfie atan cenah var

kıhh kıhh kıhhejh

Şu Vega işini nasıl yapacağız bakalım

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Karbon kısmı kaplama ile çözülebilir aslında. Ben de var kaliteli karbon vinly, yollarım gerekirse. Hatta kırmızı ve beyaz karbon da olması lazım ofisde. G10'lar dokulu yüzey, geri kalanlar düz. Bir de FT'de yan kapaklar satılıyor, Pulse X ile Pulse 80W kapakları da uyuyor hem birbirine. Ben mavi ve kırmızı kapak sipariş geçtim hatta FT'den. Gelirse bilgi paylaşırım yine :)

Pulse X'de, Vega özellikle squonk için inovatif geliştirmeler barındırıyor, haliyle denemek için bf mod olması da lazım. Bu konuda da sağolsun Hasan abi yardıma koşuyor, zamanında almış ama alışamamış, al gari bende bir işe zaten yaramıyor, adamlar da denemeniz için yollamış zaten, her konuda incele, yorumlarını paylaş ki herkes faydalansın diyor ve size yolluyor. :)

Son düzenleme:
Görüntü çok yanlış değil bence. Modern dünyanın gelişmesinde kadınların doğrudan ve dolaylı payı çok büyük. Bize mağarada ps4 ve bira yeter aslında :)

Bir şarkı armağan edeyim ????

O kapaklar sökülüyor mu ki?

Zorlayarak evet :) Telefonların arka kapakları gibi tesaplin ile yapıştırılıyor. Modu sökmek için çıkartmanız gerekiyor. Geri monte ederken de yine arkasına tesaplin ile kaplayıp yapıştırıyorsunuz. Bizim arkadaş sağolsun içinden geçmiş Swag'ın. Çipini belki kullanırım diye tutuyorum bende elimde. Vaporesso'nun standart sayılır aslında, hep bu tip kasa kullanıyorlar, Tarot ailesi, Revenger ailesi v. b.

Bende sessizce üye olayım bu derneğe evli ve 2 çocuklu olarak.. Farklı yeni taktikler öğrenmemize vesile olur..
Bütün atoları ve modlarımı 50-100 lira arası değişen fiyatlarla alıyorum ben hep ????
Benimkiler kuma muamelesi görüyor evde. Yine oturmuşun kumanın başına, 2 saattir kumanla uğraşıyorsun.. söylemleri yoğun bizde ????

Benim ki seviyor tel, pamuk olayını :) Kendi sarmaya çalışıyor bazen falan ki tam bir sağlık gurmesidir, zeytinyağı için tadım turnesine çıkarız mesela, Bademli'ye kil, Gazlıgöl'e kükürtlü su almaya gideriz. Geçen Mardin'den sabun getirttik :D Özetle hayatta içmez sigara/nargile, yanından bile geçmez, içkide bile rakı, bira ve şarap harici başka bir şeye elini sürmez ama incik boncuk uğraşmalı iş olunca tutamıyor kendini. Kimin eşi :)

1,930Konular
128,753Mesajlar
9,876Kullanıcılar
devransagelSon Üye
Geri
Üst Alt