Dernekler Evli Buharcılar Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği (Ultem Çatı)

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Pandemi nedeniyle isyerlerine gelen kargolar eve gelmeye başlayınca herkesin foyası ortaya çıktı ondan ????
Benim icin sorun yok benim olayim
Win&Win ????????????
Aldigimin karsiligi kadar altin yapıyorum yine ben kazanıyorum aslinda
Hele su aralar işler cok iyi gidiyor ????????????

Eksik olmayın. Ilgi ve heyecanımı kaybettim ben aslında. Çok tükettim sıkıldım.

Hahah. İpler hep hatunda idi canım. En kötü kısmı yurt dışına gidişler kesildi. Bazı ciddi sıkıntılar oldu pandemi sebebiyle. Yaşıyoruz, ayaktayız.

Dede, hatunun 2 modu var 3. yolda. Spicalara da el koydu. Hem uzun hem helix kit onda. Dvarw'a çöktü. Dico'ya göz dikti.
Tersten patladık anlayacağın.

Bunun 2. si cekilecek yakinda
okuyanlara spoiler olsun
Olsun be cok ta fifi yeaaani
Senaryo şöyle
-Canım bak şimdi istigram(reklamsiz) da gördüm bu modör su an trend el işçiliği muazzam yanliz küçük bir detay geldi kulagima;sinirli sayida ozel uretim yapacakmış
Hani dogum günüsü şeysinden bi on siparis yaparsın
Bana büyük sürpriz olur,Vallaa bak ????
-Ha bi de canım simdi kadinlarin günüsü cok malum bizim olsa olsa bir tane işte anlarsın sen,sen cok anlayislisin,hem senin icin bir elbise gördüm şahane,cepte yani merak etme hiç,ayrica ben bununla da kalmam beni bilirsin incigi boncuğu işin doğasından

Eee iste böyle heyecanlı sürükleyici bir hikayeyle geliyor arkadaşlar bence
Drama dalinda oscarlik ????????????????
Kacirmazsiniz siz ????

Derneğimize giriş şifresi konulmasını istiyorum öncelikle :)
Bende yazayım :) evlenmeden önce, 3-4 sene önce merak saldiğim zamanlar ne günlerdi :) sayısız atolar, modlar. Sonra baktım istediğim mtl bulmak hayal elimde kalanlarla devam ettim hatta bir kısmını bu dönem içinde dağıttım. Sonra evledim :) 2021 Kasım stoktaki Nbase bitti :) dedim bir Nbase alayım elimde sıkı içim atomizer kalmadı bakayım bir tane bulursam alayım elimdeki fazlaliklari satayım. Bu arada ben maaşımi alır hanıma veririm kendisi mali müşavir evin hesap işi ondadır. Satmadan öncede dedim ki bu hobi satigim parayla sonra başkada alabilirim. Bu zaman içinde sen kimle konuşuyon, gecenin köründe(22:00) kime mesaj atiyon, Yavuz abi kimmiş, ... En sonunda dedim telefona casus program yükle izin veriyorum ne olur bir keyfimiz var bozma :) İnşallah yüklemiştir ???????? sonra elimdekilerini sattım 1 tane atomzier aldım. Sonra ikinci partiyi satım tabi forumda zehirlendik ???? yeni atolar geldi çokta değil hani 4 tane aldım. Sen eskiden bu atomizerlerle bu kadar ilgilenmedin şimdi neden ilgileniyon :) atomizerleri kiskanmaya başladı ???? en son 1 tane mod aldım söylemedim aldığımda sonra eve gelince gösterdim "Aşkım bak yeni mod aldım" dedim sanki üstüne kuma getirmişim gibi baktı ???? En son sen foruma girip ne yapıyon diyor. Sıkılmadin mi ordan. Yakın zamandalar da foruma girişim kesilirse Help me Ultem çatı.

1,892Konular
128,234Mesajlar
9,831Kullanıcılar
DaffyDuckSon Üye
Geri
Üst Alt