Dernekler Evli Buharcılar Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği (Ultem Çatı)

Ben mesela Major v2 Vud baks'ı gizlice eve soktum.
Bir kaç gün sonra sen atomizer mi aldın sorusuna,yoo eldekilerin parçalarını bir birleri ile değiştirdim dedim.
Yalancı çıkmayayım deyip,ammit deck,merlin mini top Caplerini de iş yerine getirdim.
Çok şekilli ve modifiyeli bir dropkit kullanmaktayım.Çaktırmayın ...:p:p:p:p

Yeni numaralar bulamıyorsunuz ve sanırım hanımlar burayı patlattı. :D

Bu konuyla alakadar siz hemcinslerimi bir özlü söz aktardıktan sonra soracaklarıma geçmek istiyorum.
" Kapitalizmin karşısından en çabuk diz çöken düşünce hareketine feminizm denir!"

Soracaklarım ;

Nife 48 , SS430 telleri için ne düşünüyorsunuz?
ve son olarak titanyum 26 ga mı öneriyorsunuz?

@Mr. Ocean @onepuffman @hasakcicek

Valla üstadım eski heyecanım yok. Zaten e-sigara piyasası da eski parlak günlerini geride bıraktı. Duraklama dönemi bile sona erdi, gerilemeye başladı.

Eski tipte uzun, babator atolar kalmadı. Aynı b,kun laciverti ürünler piyasada. Kısa boylu, kolay, aromaya yönelik rtalar... Ne varsa denedim zaten, en son Hussar x mtl rta gelince kutusundan çıkarıp dağıtıp sarmadan geri kapattığımda anladım ki iyice olmuşum ben. Hiç heyecan duymuykrum artık. Foto ve videolarına bakıp atonun nasıl bir hissiyat vereceğini az çok anlıyorum. Yani yeni birşey almaz oldum.

Ha ama şöyle bir faydası oldu. Geçen IPA aldım 5 litre 80tl'ye. Akşamına bakan açıklama yaptı Corona virus ile ilgili. Ertesi gün benim IPA litresi oldu 290tl.

Iphone ile takaslık IPA var isteyene ????

Titanyumda 26ga kesin al. Daha incesini alma. 24ga aldım birde yeni, her atoya gelmiyor biraz güverte geniş olmalı ama buhar performansı inanılmaz. Tavsiye ederim. SS430 da güzel. Içinde nikel yok. Tellerle avunuyorum bende son zamanlarda.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

430 ile ilgili konunuza denk gelip aldım ve memnuniyetle kullanıyorum.

Yalnız titanyum 28ga kullanıyorum ve sarım yaparken zorluyor. Şekil alması ve nizami aralık kolay değil bana göre. 28 böyleyken 24 kim bilir nasıldır ☺️
430 hamur gibi ve kullanımı çok kolay ve aroması bir miktar daha iyi geldi bana, fakat titanyum vurum ve yoğunlukta daha başarılı.

Çok sessiz buralar
Gizli saklı modları atoları yakalattınız mı

Kıhh kıhh kıehahau

Ben hanımla birlikte buharlıyorum, bir kere evi elektrikli süpürgeyle süpürdüm, hanımada tel sarıp pamuklamayı ato temizlemeyi likit doldurmayı filan öğrettim, şimdi ona yaptırıyorum bunlarıda :) baktı benim ev temizliğim kendi yaptığı gibi iyi değil onada elimi değdirmiyor ben sadece oğlumla oynayarak ve internette dolaşarak günlerimi geçiriyorum:ROFLMAO:

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Meramınızı gidereyim ????
Ev değil villa kıhhehhaa
Bizim hane de öyle gizli saklı işler çevirecek veya dırdıra maruz kalınacak bir yapı yok
Ben ezelden beri hür yaşadım hür yaşarım hangi çılgınbana zincir vuracakmış şaşarım

Daha yazarım da Aha dur hanım sesleniyor acil koşarak gitmem lazım
Kıhh hkıjh kıshaha

“Genel temizlik yapıyorum” lafını duyarsanız bilin ki tehlike altındasınız

Kıhhh kıhh keıjaha

1,892Konular
128,234Mesajlar
9,831Kullanıcılar
DaffyDuckSon Üye
Geri
Üst Alt