Dernekler Evli Buharcılar Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği (Ultem Çatı)

Evet tehlike genel temizlik suları :ROFLMAO:
Süpürge işinden kurtuldum rahatım diyordum. Sıcak buhar makinesi aldım düzgün bir sterilizasyon için ve o makineyi günlük kullanma işi bana kilitlenmiş durumda:sneaky: Hanım önce elektrikli süpürgeyle çekiyor sonra ozonlu suyla siliyor heryeri bende arkasından buhar makinesiyle geçiyorum:D Aslında eğlenceli işmiş bunlar hoşlanmaya başladım. 1.5 yaşındaki oğlumda bana yardım ediyor makine çok ilgisini çekti:ROFLMAO:

Bu karantina hic iyi gelmedi, kendime bir sey alamiyorum masallah evde hanimlar sıkıntidan ellerinde telefon tum alisveris sitelerini alt ust ederken, biz gariplere ev isi kitliyorlar. Ne istir anlamadim :)

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

Ahhh keske o kadar kolay olsa ahh :) tum kartlari sitelere tanimlamis, direl gelen mesaj " ..... numarali kartinizdan su kadar cekilmistir. Bu islem size ait degilse bizimle iletisime gecin " hadi yiyiyorwq degil de :) onceden calismaktan az firsat bulurlardi. Simdi aman bisi olmasin diye calismiyor dedik sevindim.... neyse uzatmayim :D En son site gorevlisi artik kargocu gorunce direk bize yonlendirmeye baslamis ????

Valla ben bıraktım alış verişi bir süredir. Doydum, sıkıldım artık. Hepsi birbirine benzer ato dolu ev. Yeni birşey de çıkmıyor. Çıkanlar da zaten tırt, kısa boylu aromaya yönelik ürünler.

Bir Caiman BF belki bir de FeV BF bakınıyorum halen. Squonk işi beni baya sardı. Zevkle tütünlü likit içebileceğim bir ato bulsam elimdeki babaları da kenara ayırabilirim.

Var mı elinde olup satmayı düşünen?

Derneğe yeni üye gelmez oldu. Kaldı ki bu aralar hiç kimseye de çekilişten likit,aroma , mod ve atomizer de çıkmamış. Nerede ultem çatı ruhu.

*Bana mesela bayram öncesi çekilişte yüklü nbase ve aroma çıktığını söyledim.
Pandemiden dolayı teslim adresi ev malum.
Bu çekilişler de olmasa,oklava ve terlik ikilisinden kaçmak mümkün olmayacak ????????????????

Ofisler kapandı bir süre. Bürün setler ofisten eve taşındı ifşa olduk ????????????

Şimdi 5 sete düşmeye çalışıyoruz.

İnsan evladı gibi almamışız ki alırken şahsen ben şu anki stokla 5-6 pandemi atlatırım ????????????

1,892Konular
128,233Mesajlar
9,831Kullanıcılar
DaffyDuckSon Üye
Geri
Üst Alt