• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Öneri İstiyorum? | E-Sigara FeV 4.5S+ vs Spica Pro

Arcturus 

Doğrulanmış
İyi Günler Forum Ahalisi,
1 aydır YFTK klonu FeV arkadaşla keyifle buharlıyorum. Tütün aromaları kullanıyorum ve önceliğim soğuk buhar - boğaz vurumu. Dolayısıyla FeV tatmin ediyor.

Fakat flashın bir takım problemleri var, ağırlık gereksiz fazla, tel takarken bacak uzunluğunda bazen sorun yaşıyorum, bazen likit birikmesi de oluyor. Ama ana sorun ağırlık.

Spica Pro ise tütün aromalarındaki performansı ve boğaz vurumu için bayağı tutulmuş bir atomizer. Şekli şemali de çok yakışıklı duruyor. Kronik sıkışma sorunu vs. olduğunu okudum ama problem değil gibi geliyor.

İki atomizeri de kullanmış dostlarım hangisini neden tavsiye ettiğini söyleyebilir mi?

Oyla 0
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

Hay sen çok yaşa, sende olmasan antikayfuncularla ugraşmasi zor oluyor :D

Benim izlemledigim, italyan ve Türk kullanicilar harici çok fazla soğuk buhar, vurum aranmiyor. Milletçe keş olduğumuz icin, sert seviyoruz. Tabi alışmışiz maltepe, samsun, tekel 2000, kısa kırmizi winston ( gunde 2 paket içerdim ), kirmizi malboş gibi sert sigaralara. Soğuk buharda işte hassas olan kullanicilar işte :D

Ama bu işin çogusu buharin diger keyifli yaninda oldukları için, sergey bu tarafa daha çok bakıyor. Zaten piyasada high end dedigimiz çogu firma ( kayfun, tayfun, skyline, dvarw vb ) bu tafafta. Yanlışim varsa siz duzeltin, benden daha çok takip ediyorsunuz çünkü.

Yavaş yavaş foruma alışiyorsunuz sizde :D , böyle cevaplarla gelin işte ????

Tavsiyem 29 hatta 30 31 ga teller ile 2 mm 5 6 tur da 5 6 7 wattlarda buharlamaniz. Baya soğuk olur o zaman, keyif alirsiniz spica prodan ;)

yokluğumda vücudunun bi bölgesi yerçekimine karşı koyup yükselmiş bakıyom :devilish: kaşınmışsın.
az işim var bugün yarın. bitsin alıcam boyunun ölçüsünü.
zayfununuda al git dedirtme bana yeğennn

#sövdegeçmesto ✌

Aslinda ciddiyim. V4 gayet guzel icimli bir atoydu. Fevin yanina kardes olurdu. Nazli olmasaydi tabi.

yani milletin agzina bal calmis sonra bana gore rdl onlara gore dl olan v5 ile karanlik tarafa gecmis ????

1,930Konular
128,745Mesajlar
9,875Kullanıcılar
davuttt37Son Üye
Geri
Üst Alt