• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Öneri İstiyorum? | E-Sigara FeV 4.5S+ vs Spica Pro

Arcturus 

Doğrulanmış
İyi Günler Forum Ahalisi,
1 aydır YFTK klonu FeV arkadaşla keyifle buharlıyorum. Tütün aromaları kullanıyorum ve önceliğim soğuk buhar - boğaz vurumu. Dolayısıyla FeV tatmin ediyor.

Fakat flashın bir takım problemleri var, ağırlık gereksiz fazla, tel takarken bacak uzunluğunda bazen sorun yaşıyorum, bazen likit birikmesi de oluyor. Ama ana sorun ağırlık.

Spica Pro ise tütün aromalarındaki performansı ve boğaz vurumu için bayağı tutulmuş bir atomizer. Şekli şemali de çok yakışıklı duruyor. Kronik sıkışma sorunu vs. olduğunu okudum ama problem değil gibi geliyor.

İki atomizeri de kullanmış dostlarım hangisini neden tavsiye ettiğini söyleyebilir mi?

Oyla 0
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

Bak ne güzel cevaplamış iste. Kayfun all in one yapiyor, DL istersen v5se kullan, mtl istersen mtl kit ????

Ben olsam kayfunlar ile tc kombinasyonu yapardim ;) hangi sicakligi istersen alirsin, aromayida teline gore karakterize edersin. Ama bi turlu alistiramadik :(

Tc demisken, ne zamandir sarmiyordum, verim Prime a bir nife30 da keyifleyim :D

V4 de degilde v3 mini, v5se mtl kit, prime olabilir ama sana gelmeyebilir. Sana bir gun prime extension olani yollayimda bak tadina ;)

MTL için sıcak veya çok sıcak eleştirisi yaygındı. Benzer şekilde, yüksek vurumdan farklı olan, harsh-hit eleştiriliyordu. Bu tür konuların arasında, soğuk buhar kriteri (veya tercihi) yeni bir şey. Pek yaygın olduğunu sanmamakla birlikte artık adı geçiyor denebilir diye düşünüyorum. DL’deki mesh kullanımı ve soğuk buhar meselesine benzer bir durum gibi —tek farkla tabii. Yaygın ve/veya popüler bir tercihe endüstri cevap veriyor. DL’de durum bu yönde, fakat MTL’de pek fazla seçenek yok. Aroma odaklı, ılık (belki serin) ve (en iyi senaryoda) değerinde nikotin iletimi biraz daha

Türkiye tarafına biraz yabancıyım. İtalyanlar aroma profili (ve likit) üzerinden değerlendiriyorlar genelde. Yüksek hit ve soğuk buhardan ziyade atomizerin, örneğin Blend, fire-cured, vs. performansları biraz daha öne çıkıyor. Sivrilen bir şey eleştiriliyor tabii, (çok) sıcak buhar, düşük nikotin iletimi gibi şeyler.

Bu doğru. Soğuk buhar, yüksek hit gibi konular bir tarafa klasik mtl bile dar alan çoğu firma için. Piyasanın beklentisine uygun bir ticari kaygı taşımaları da makul. Bir de, farklı bir açıdan yaklaşırsak, çok satan aroma profilleri de pek parlak sonuçlar veremeyebiliyor.

Kendim için değil beyaaa.., ben üstünden düştüğüm eşşeğe parası ile bir daha binmem. ???? ???? ????
Ha birisi çok ısrarcı olur al abi bir şans daha ver derse onu o zaman düşünürüm.:ROFLMAO:
Elçiye zeval olmaz ben kendisine ileteyimde hangisini bulur ise onu alsın.:)

Dün telegram grubunda görmüştüm. Siyah 900₺ idi yanılmıyor isem.
Ama era pro çok prçalı ve feve göre meşakkatli bir atodur bilginiz olsun
Geçmişte kullanmış biri olarak söylüyorum. Aroması fevden iyi idi ama o nazına değmez diye elden çıkartmıştım ????

O ilanı ve türevlerini ben de gördüm. Şimdi ilanı açan kişiye içimden geçenleri beyan edersem forumdan yedi sülalemi yasaklarlar...
Sıfırı 40 dolar ulen bunun, ikinci eli nasıl 900 oluyor ????

Çok parçalı olması işime gelir, severim böyle işleri????

1,930Konular
128,746Mesajlar
9,876Kullanıcılar
devransagelSon Üye
Geri
Üst Alt