• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Kullanıcı Kulübü Fevcileştiremediklerimizden misiniz? Kulübü

Airflow küçültme ve besleme fitili lazım bana da, pamukla yapıyorum iki seferdir, sorun yok ama kalıcı çözüm olsa daha güzel olacak sanki.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Fitil, kısaltma kiti vs. siparişi verdim fazladan. Elime geçerse ilana koycağım.
İkisi de sorunsuz ama Ulton biraz daha pahalı. Bende iki adet Shenray mevcut, üçüncü de yolda.
Soğuk buhar seviyorsanız zaten bundan sonra başka bir tank kullanacağınızı sanmıyorum.

Haci shenray 17mm geliyor yarin. Alibabuş falan ugrasamam uc bes fazla verdim aldim fb den. Begenmezsem sana satarim ? eski ohm okumama problemi duzeltmis yeni seri diyor vatandas. Goreceyik. Fev 4.5 almistim ama cop gibi gorundugunden cikardim elden :) Cepte tasirken sıkıntı oluyor masaustunde kullanacaksan problem yok :) 17mm captan kurtarir belki diye verdim siparis..

Son düzenleme:
Dışarıdan temiz/soğuk hava çekiyor sonuçta, ısı görmüyor. Düzgün delinmezse daha kötü olabilir diye düşünüyorum çünkü hava vidalarına parmak ile engelleme yapınca öksürtüyor buhar. Orijinal 0.9 ve 1.0mm vidalarla sorun yok.

1,928Konular
128,716Mesajlar
9,872Kullanıcılar
KehironSon Üye
Geri
Üst Alt