• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Kullanıcı Kulübü Fevcileştiremediklerimizden misiniz? Kulübü

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Bir bana sıcak geldi sanırsam buharı, sıcak derken spica, berseker tarzında sıcak değil tilemahos armed'a göre sıcak buhar :(
Aldım ama bir türlü sevemedim, çok zorlu, beceremedim akıtmamayı fitiller ile birde uzunluğu beni benden alıyor :D

• Beğendim
Tepkiler: HMA
Başka atomizere halen el sürmedim bu arada DL haricinde, bu kadar seveceğimi tahmin etmezdim. Besleme fitilleri olmamasına ve klon olmasına rağmen aroma/soğuk buhar hissiyatını sevdim. :)

5 vida var toplamda 1.6 sanırım en büyük olan çünkü coil jigle ölçtüm hafif bol geliyor 1.5mm'ye, onun biraz küçüğü 1.5mm jige tam oturan, 1.3-1.4 gibi olan iki tane var birde sanırım 1 ve 0.9 olanlar var. Gözlerim bozuk olduğu için eşime en incesini sorup onu taktım ben.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

Yurtiçinden aldım benimkini sıfır olarak, 5 hava deliği ile geldi dediğim gibi, yarın gündüz gözü ile kürdan ya da iğne gibi bir yardımcıyla tam ölçüm yapmaya çalışırım Siren 2 ya da Penodat'ın hava delikleri ile karşılaştırırım en olmadı bir fikir verir :). @Servet33 @omeringen

Elimde bir kumpas yok maalesef ama Penodat'ın en dar deliği kadar küçük olan vida yok, önce onu yazayım. 1.6, 1.5 olanlardan eminim hemen hemen coil jig'lerimizden dolayı. Bunlardan az küçük 1 tane var, 1.2 mi 1.3 mü 1.4 mü bilemeyeceğim ama coil jig içine girmiyor. İki tanede epey küçükler var, bende ileri astigmat olduğu için bahsetmiştim önceden hangisinin en dar olduğunu eşime sordum ve atoya taktım. Sanıyorum bunlar 0.9-1-1.1 civarıdır ama 0.8 olamaz çünkü Penodat'ta en küçük tek hava deliği yanılmıyorsam 0.8 ve ikiside ondan geniş. Bir tanesi Siren v2'nin ilk deliği ile aynı. Umarım yardımcı olur.

1,928Konular
128,716Mesajlar
9,872Kullanıcılar
KehironSon Üye
Geri
Üst Alt