• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Kullanıcı Kulübü Fevcileştiremediklerimizden misiniz? Kulübü

Bende uzun zamandır bulaşmayayım diyorum şu fev işine ama bakalım. En iyisi genede buralarda durmayayım ben nemelazım.

beyler bende de 17 mm orjınal var hava girişini şu şekılde ayarladım 28 ga teli ikiye katladım içine soktum ve arkadan ince kargaburunla ucu gözükmeyecek şekilde çektim ve iç taraftan çıkan ucu kestim sıfır vaziyette 2 yıldır bu şekılde kullanıyorum harika oldu unuttum bile içinde tel olduğunu.

Çok çetrefilli geliyor bu atomizer bana yav

Yok ben aslında feci şekilde merak ediyorum ama iç sesim sürekli engel oluyor fevcileşmeme. Bakalım ne kadar tutacam iç sesimin sözünü.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Aslında en rahat sarılan en rahat pamuklanan atomizerdir. Likit dolumu da alttan dolan her atomizer kadar kolay.

Ama bir içimi var tarif edilemez. Soğuk buhar vurumsa vurum.

Yalnız çok büyük bir eksisi var. Onunla içince bir daha diğer atomizerler sizi kesmiyor. Dönüp dolaşıp fev arıyorsunuz.

ELE-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gus etz,gus menelaus,kayfun prime,asmodus dwag, asmodus c4 rda, kayfun 2019 lite,spica pro,penodat, fev 23 4.5+, drop rda taifungt4, troy 1 v3 orjinal olarak sifir aldim kullandim patibulum ve dome3 taifun gtr gelecek bakalim onlar fev 23 tahtini sallayabilecekmi
Fev 23 bunlarin arasinda bence en iyisi pamuklama sarim cok kolay likit doldurma cok kolay istedigin teli kullanma ozgurlugu vurum ortalamanin ustunde fev4,5 + chopping kit ile makul boyua iniyor tek dezavantaji bu zaten fev 17 de sure zarfinda edinecegim herkes herseyi sevecek diye bir kural yok ama penodati asmoduslari arkadaslarima hediye ettim ki guzel atolardi gorevlerini genel olarak iyi yapiyorlardi ama fev ayri buhardan uzaklasmadiktan sonra elden cikarmayacagim aromasi az yorumlari yapiliyor bence ortalamanin uzerinde aromasi

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ytfk 23 gören duyan olursa haber etsin lütfen :)

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Orjinal 17 için hava tüpü nasıl bulacağız yaw :( 0.9 veya 0.8 arıyorum yok bulamadım.

Dostlar ben de fevcileştirilmek istiyorum bir türlü bulamadım. Kim satıyor bunu? ☹️

evet itiraf ediyorum Fevcileştiremediklerimizden'im.
linç yemeyeceksem "tırt" olarak nitelendirebileceğim bir atomizer. karakteri milim oynasa coil buhar değişiyor. vurumu çok fazla geliyor diyorsun çift 0,8 hava pini ile vurumu sıfırlayabiliyorsun. bu sefer de havadar oluyor. 3 gün şakır şakır akıtabildim. iyi ki klon (ulton) denedim orjinal alsam kesin çoook beğenirdim. o parayı verdikten sonra bu kadar yazamazdım.

fev evlilik gibi bence. almayan denemeyen kalmamalı bu ızdırabı her fani buharcı tatmalı ???? ???? ????

çok mu sert yüklendim ????????????

Sen de benim gibi kabiliyetsizler kulübündensin galiba.:)
Buna rağmen benim gibi odun birisi Fevi akıtamamışken siz nasıl becerdiniz akıtmayı onu merak ettim..yöntemini öğretinde şu kullanamadığım likitleri lavaboya dökeceğime atodan akıtayım. ,hiç değilse Tl ile ateşli yaktım derim...????????????

üstad şöyle ki;
**pamukladıktan sonra fazla likit döktüğümü söyleyenler oldu.
**pamuk fazla gelince yanma odasının duvarlarına değince enteresan bir şekilde uçlardan kararmaya başladığı için daha az pamuk koyduğum için diyen oldu
**küçük pinde fazla abanarak emüklediğimi söyleyen oldu.
**likitimin cıvık olduğunu vg/pg yi yükseltmem gerektiğini söyleyen oldu (ki ben zaten 70/30 - 6mg kullanıyorum)
bunlar akıtma için bulunan durumlardı

hayır benim anlmadığım neredeyse en uzun atomizer o likiti bacadan çıkarıp ağzıma nasıl getirdi, nasıl tankı ters çevirince tüm likiti bacadan akıttı anlmadım. pisagorun adalet kupası gibi canına yandığım

ama kimse atomizere tırt bu sen beceremezsin demedi ???? ???? ????

1,928Konular
128,716Mesajlar
9,872Kullanıcılar
KehironSon Üye
Geri
Üst Alt