• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Kullanıcı Kulübü Flash-E-Vapor (FEV) Kullanıcıları Kulübü

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Benim paketten çıkanlarla sigara içimi falan yapılmaz. Shenray ve Ulton klonlardaki gibi işte. Orijinal FEV alsanız o da aynı vidalarla geliyor, zaten o yüzden neredeyse tüm FEV'ciler vida arayışında. :)
Şu adamlar UK'ye kargo gönderimi yapsalar, bol bol vida alacağım ama işte tüm ülkeler var bir tek UK yok ilginç bir şekilde.

Dayanamayıp 18,26$ lik fiyatı görünce FT den verdim yine YFTK klonunun siparişini. Şayet orjinal vidaları İspanya ya gönderim yapıyorlarsa ve uygun fiyatliysa İspanya üzerinden getirtebilirim hocam. Benim kolonda biraz çıkıntı yapacaklar ama olsun.

İmkan var üstadım. Biraderim orada görev yapıyor. Kendisinin eline geçtikten sonra duruma göre 1 hafta 10 gün içerisinde TR ye giriş yapabiliyor ürünler. Olmadı ben kendime ve size 1 set alayım. Süreci test etmiş oluruz :) ayrıca buradaki tedarikçiler Çiftini 45₺ ye falan satıyordu diye hatırlıyorum. Bosphorus Vape ve David Venturo da bulunuyordu bir ara. Ama epeydir ilgilenmiyordum tabi bu FEV ile ben.

@omeringen
Üstad şimdi baktım sitesinde 0.9 mm stokta olmasına rağmen sipariş vermeye kalktığımda stokta yok diyor. 1 mm var. O da gevşek kalır.

@azash,
David getirmeyeceğim dedi, Bosphorus Vape'in de elinde kalmamış. Getirirseniz ikişer adet 0.9 ve 1.0 alırım gözü kapalı. İşin garibi 0.9mm stokta kalmamış kendi sitelerinde, çok şanslıyımdır ben zaten. :LOL: En azından 1.0mm gözüküyor stokta.

@poshia,
Ateşliyi çok güzel simule ediyor. Arayışımı sonlandıran tank oldu kendisi. Mutlaka deneyin.

@omeringen
Üstad ben yarın stokla ilgili bir ulaşmaya çalışayım unutmazsam kendilerine. Sonrasında sizi bilgilendiririm mesaj ile. Duruma göre 1 mm lik için pozisyon alırız hocam.
Keyifli buharlar...

Sıra varsa bende varım birkaç çift için :).

Besleme fitiline ihtiyacı olan var mı bu arada? @azash hocam eklediniz mi siparişe?

@omeringen , @Servet33 , @serbest
Günaydın üstadlar.
0,9 mm ile ilgili bir cevap alamadım. sanırım oralarda daha saat erken. 1.0 mm 1 çift yaklaşık 5 Euro, kargo ücreti İspanya ya 17 Euro toplam 22 Euro (35+115=150 TL) civarı mal oluyor.
Ayrıca kredi kartı ile ödeme yapamıyoruz. Paypal kullanılıyor.
Birader paypal tarzı ürünler kullanmadığı için benim kredi kartı ile ödemem mümkün olmadığı için pek sıcak bakamadım olaya. 0,9 mm ile ilgili olumlu bir geri dönüş alırsam ve de paypali bir şekilde halledebilirsem sizleri ayrıca bilgilendiririm.
Ancak şu aşamada sipariş geçmeyi düşünmüyorum.
Kusura bakmayın bir an için sizleri heyecanlandırdığım için.
Güzel günler, keyifli buharlar.

DÜZENLEME: 0,9 mm lik vidalar ile ilgili mail dönüşü yapıldı. Yarın veya sonrasında tekrar satışa girecekmiş. Paypal durumunu halledebilirsem tekrar bilgilendirme yapacağım.

Son düzenleme:
Yanlışlık?
Fiyatları yuvarlayıp yazdım fikir olması açısından. neresini yanlış hesaplamışım acaba?
Her set için kargo olmayacağı aşikar tabi. 10 set de olsa kargo 1 kere alıyorlar. Kasttettiğiniz yanlışlık bu ise.
flash sipariş.png

Merhaba mesajların çoğunu esgeçtim kusura bakmayın FT den mi temin edeyim? Ali'de var mı?

Biraz bakındım ne çok çeşidi var yahu

2Fdeal, AE, 3FVape. İlk mesajda belirttiğim gibi Ulton, Shenray veya Sub-Two alabilirsiniz.
FT'de YTFK klonu var, 1:1 olmayan tek klon o. Ek olarak edinilecek orijinal hava vidasının dışarıda kalmasını önemsemiyorsanız alabilirsiniz.

1,928Konular
128,716Mesajlar
9,872Kullanıcılar
KehironSon Üye
Geri
Üst Alt