• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Kullanıcı Kulübü Gus Atomizer Kullanıcıları Kulübü

Gus menelaus ve gus etz kullandim menelaus emsallerine gore aromayi daha fazla veriyor bogaz vurumuda spicaya yakin, ama gus ato denemeyi planlayan herkese önerim en azindan 0.9mm deckli etz gibi bir modelle başlamalaridir doyurucu aroma ve tatminkar sikilik açisindan

Zest 2.3 5p için kullanıcı yorumu lazım. Aroma boğaz vurumu ve kurulum nasıl dır

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Gus modellerinden halihazır da 2.3 3p ,momentus ve lite kullanan biri olarak yorum yapayım. 2.3 deck , gus modellerinin içinde sarımı en zor olan diyebilirim. (Hava deliklerinin yüksek oluşu ve pamuk kanalının dar oluşu)
Aroma bana göre tütünlü likitler de çok iyi , meyve ve pastane de orta düzeyde.
Sıkılık (5p için) karşılıklı en küçük iki delik ile oldukça tatminkar.Hatta çoğu zaman fazla sıkı gelebiliyor.
Boğaz vurumu göreceli olduğu için onu da kıyaslama yolu ile anlatmaya çalışayım. Mesela taifun gt3 den çok , kayfun prime ile hemen hemen aynı

Son düzenleme:
Şu momentous'a bir aşık oluyorum bir nefret ediyorum ???? Sorunsuz kurulum yapınca deymeyin keyfime. Ama bazen nasıl beceriyorsam akıtıyor bu güzellik işte o zaman koy ilana diyorum. Ama çözecem bu nazlıyı ????

Menelausa bell cap veya ultem tank ve drip getirebilecek birileri olsa keşke...

S.a ya arkadaslar minimo 755 kullaniyorum likit dolumu yaptigimda hava kanalindan likit akitiyor hava kanalindan ufleyerek pecete ile temizliyorum akitma kesiliyor sebeb nedir sizce buyuk ihtimal pamuklama gibi geliyor ama onerilerinizi dinleyebilirim

Ekli dosyalar

• IMG_20200525_202415.jpg
    IMG_20200525_202415.jpg
    26.3 KB · Görüldü: 40
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Tankı tıka basa doldurmadan kaynaklanıyor genellikle , birde dolum yaparken yüzüğü kapatmadan tankı ters çevirerek yüzüğü kapatın hava kanallarını ondan sonra açın eğer akıtma sürekli ise pamuklama hatalıdır sadece , dolumdan sonra ise tankta kalan hava likiti dışarı basıyor ister istemez. Bu benim menelaus tecrübem ama deckler aynı yanlış bilmiyorsam.

Evet kardesim menelaus la ayni deck surekli yapmiyor dolum sonrasi sadece burdan pamuklamanin dogru oldugu kanaatine variyoruz. dolum yaparken hava kanallarini kapatmiyordum sorun burda basliyor galiba. Dolumdan sonra ters cevirip hava kanallarini acayim dogrumu anlamisim.

İyi günler arkadaşlar. zest v2.1'le Gus İou-R tank uymlu mudur?

1,896Konular
128,304Mesajlar
9,840Kullanıcılar
alperennSon Üye
Geri
Üst Alt