• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Mod-Ato Çeşitleri HighEnd ve Mesh

Bu mesh yerine celik besleme fitili kullanilamaz mi? Var midir oyle tembel isi :geek:

benim bu sistemde bir de yogusan likitin direkt tanka sizmasi yada mesh uzerine yapisip habire bunun buharlasmasi endisem var.
konuya hic hakim degilim ama bir sarimin 6 ay kullanildigi gibi birsey kalmis aklimda.
likit degisimi falan nasil oluyor, mesh sokulup yikaniyor mu ?
cok pratik gelmiyor bana bu sistem. aroma yonunden olumlu bir gelisme sagladigini dusunuyorum ama bogaz vurumu yada diger parametrelerde davranisi nedir fikrim yok.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Düzgün bir sarım çok uzun süre kullanılabilir hocam benim son sardığım meshin üstünden 1.5 ay geçmiştir, hala kullanılıyor.

Evey likit kalıntıları mesh ve rope üzerinde kalıyor o zaman sarımı bozmadan, tanktaki likiti boşaltıyoruz ve meshin üzerine birkaç damla hidrojen peroksit damlatıyoruz ateşliyoruz, bunu birkaç defa yaptığımızda mesh temizleniyor. İlk sardığımız gibi oluyor nerdeyse. 2 veya 3 tankta bir bu şekilde temizleme yapıyoruz hocam.

1,894Konular
128,278Mesajlar
9,834Kullanıcılar
YankeSon Üye
Geri
Üst Alt