• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Mod-Ato Çeşitleri HighEnd ve Mesh

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Oyle pamuk-mesh olmaz o is, yani "fikir verir" diyecem ama tam olarak onu da vermez ki, baba gibi kap-kara meshi sarip onu likidin icine daldirmadan olmaz :D
Bu mesh isinde cok az kisi "ya iyi ki beni bu ise bulastirmissin" der ki onlarda assagidaki arkadasin yazdigi durum yuzunden bunu yarim agiz soyler :LOL:

Sana senin mesajinla cevap vereyim ;)

Yazdigin atomizerlerden sadece parvozz yok bende, yazmadigin ve bende olanlari hic sorma zaten ama halen yeni bir mesh atomizer ciksa da denesem diye bekliyorum

Bu olur Halil, is gorecektir "gida tipi" felan da yazmislar fiyati attakine gore daha pahali belki ucuzu var mi diye bakilir ama yoksa bile ben olsam bunu alirdim

%35 bile cok tehlikeli deri ile temas halinda yanma yapiyor ki senin verdigin %50, kesinlikle uzak dururum, boyle malzemelerde dikkatli olmak gerek ekipman yani eldiven, zemin korumasi gibi seylerle calismak gerek, hafif bir buhari var solumaktan kacinmak gerek, ya acik havada kullanilmali ya da gaz maskesi gibi maskelerle calisilmali ki bu da tamamen eziyet haline gelir.

20200712_164229.jpg

Paralel ni80 ile aroma daha da arttı, ayrıca mesh besleme deliği geniş olduğu için mesh in rulosunu biraz daha genişletip tam oturmasını sağladım.

@Denklem2a hocam genesis sypmhony by Karlson ropelarından sipariş vermek için iletişime geçtim facebook grubu üzerinden, kullandınız mı onun ropelarını?

Link:
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!

Ropeda da meshde de karlson kullaniyorum, upey uzun zamandir hic degistirmedim, kullanmaya ilk basladigimda bir kac yerden aldim ama aralarinda en iyi aromayi veren ve en rahat kullanima sahip olan karlson un telleriydi, ogunden beri hic degistirmedim

Ikisini de kullanan arkadaslara gore Frolov’s Lab in meshleri de gayet iyiymis ama ben henuz deneme firsati bulamadim

Halen rope ya da diğer mesh'lerden edinemedim ama Temco 26ga Kanthal veya Ni80 ile SS300 mesh'i sorunsuz kullanıyorum Le Zephyr ile. Klon Le Magister'i beceremedim mesh ile sarmayı videolara bakmama rağmen, Zephyr güzel o yönden. Mesh'lerde meyveli likitler iyidir denmiş yabancı forumlarda ve reddit'te ama ben aromatik tütünlü likitleri daha çok beğendim. Manabush, VCT, ELF gibi.

Bu arada @CevizAğacı regen gercekten harika bir atomizer ciktigindan beri kullaniyorum tek bir sorunu var o da likit bitmeye yakin hava deliklerinden hafif bir akinti oluyor, mesh miktarini cok iyi ayarlarsan bundan da kurtulursun ama ben cok ustune dusmedim ya likit bitmeden ekliyorum ya da akitmaya basladiginda pecete ile hava deliklerini kapatip icine ufluyorum sorun cozuluyor.

Kucuk bir ayrintidir ama aklinda bulunsun

1,930Konular
128,761Mesajlar
9,876Kullanıcılar
devransagelSon Üye
Geri
Üst Alt