• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Yardım | Esigara Kayfun X - Gerçekten mükkemmel mi?

Altan

Community
Merhaba.

Atomizerde kafasına göre hava kanalların tıkanması sorunu yaşıyorum. Bazen ilk sarımda hemen 2. ya da .3. nefeste hava kanalı likitle tıkanıyor ya da bazen 4. tankta bir yerlerde kafasına göre tıkanıveriyor.

Atoyu açtığımda deck'in full likitle dolduğunu görüyorum.

Bu tamamen kafasına göre olan bir durum, keza 10'lar farklı kurulum dedim. Şu sarımların hepsinde bu sorunu yaşadım:

- 26ga - 2.0mm - 6 tur
- 26ga - 2.0mm - 5 tur
- 26ga - 2.5mm - 6 tur
- 26ga - 2.5mm - 5 tur
- 27ga - 2.0mm - 6 tur
- 27ga - 2.0mm - 5 tur
- 27ga - 2.5mm - 6 tur
- 27ga - 2.5mm - 5 tur
- 28ga - 2.0mm - 6 tur
- 28ga - 2.0mm - 5 tur
- 28ga - 2.5mm - 6 tur
- 28ga - 2.5mm - 5 tur

Bunlarla beraber 2.5mm mtl fusel clapton tel ve 2.5mm alien v3 mtl clapton tel de denedim. Hepsinde sonuç aynı.

Neyi yanlis yaptigimi bilmiyorum. durup dururken hava kanalı tıkanıyor ve chimneyi açtığımda coilin üstü chimneyin kendisi vs. her yeri likit içinde buluyorum.

Sanıyorum likit besleme çalışmıyor. Tüm oringleri değiştirdim, kalın taktım ince taktım vs. Denemediğim yol kalmadı.

Bir öneriniz var mıdır?

incelemeyi yapan @foxbat arkadaşımız iddialı bir başlık atmış olabilir ama bu işi herkesin yaptığı gibi amatörce yapan birisi sonuçta bir inceleme yapmış ve bunu camia ile paylaşmış ben atomizeri almayacak olsam bile arkadaşımızın inceleme yazısını okudum ve inceleme için teşekkür ettim ama bazı arkadaşların yazdıklarına bakınca hakaretten öteye geçmiyor yazmış olmak için yazıyorlar yaşları küçük diye tahmin ediyorum gelişimlerini tamamlayınca ne dediğimi anlarlar

Takip edebildiğim kadarıyla her yeni Kayfun çıkışında sosyal platformlarda bir hareketlilik oluyor ve negatif görüşler yazılıyor. İtalya, Rusya, Fransa, Almanya, Türkiye, Amerika, vs., farketmiyor. Açar bakarsınız forum/sosyal arşivlerinden. Şaşırma garantisini vereyim ben size.

Bu sene, sanırım politik sebeplerden, ön-tanıtım gibi bir şey olmadı. Yukarıda bahsettiğim hareketlilik pek yaşanmadı. SBTV’de bir iki soru üzerine kısa notlar paylaştım sadece. Bir arkadaşımız da genel notlarını aktardı. Sessiz, sakin ve iyiydi bence.

Yazmadığım bir şeyi de yazayım. ESF’de, mini v3 için, vida tasarımı üzerine bir şeyler yazmıştım. İngiltere’den farklı tiplerde vidalar alıp denemiştim. Aerokon daha yoktu o dönemde. X’i görünce epey bir sevindim yani. Onuncu yıl ürünü olarak benim için harika bir haber oldu kısaca. Hobi gözüyle durum bu benim açımdan.

“Vaper” dönemi biteli çok oldu. “Customer” dönemindeyiz. Yukarıdaki gibi bir yaklaşım beklemek komik kaçar. Referanslar bile tamamen değişti. Sakinliği, gırgırı, eğlenceyi korumak fena olmaz bence —ki SBTV bu yönde ilerliyor.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

orjinalini değiştirdiğin hiçbir şey mükemmel değilmiş işte.
mükemmel olsa hiçbir yerine dokunmazdık ;)
o yüzden mükemmel diye birşey yok vape dünyasında
ne ato, ne mod, nede likit :devilish:

herşey nevi şahsına münhasır :cool:

1,930Konular
128,742Mesajlar
9,874Kullanıcılar
kadirer01Son Üye
Geri
Üst Alt