• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Yardım | Esigara Kayfun X - Gerçekten mükkemmel mi?

Altan

Community
Merhaba.

Atomizerde kafasına göre hava kanalların tıkanması sorunu yaşıyorum. Bazen ilk sarımda hemen 2. ya da .3. nefeste hava kanalı likitle tıkanıyor ya da bazen 4. tankta bir yerlerde kafasına göre tıkanıveriyor.

Atoyu açtığımda deck'in full likitle dolduğunu görüyorum.

Bu tamamen kafasına göre olan bir durum, keza 10'lar farklı kurulum dedim. Şu sarımların hepsinde bu sorunu yaşadım:

- 26ga - 2.0mm - 6 tur
- 26ga - 2.0mm - 5 tur
- 26ga - 2.5mm - 6 tur
- 26ga - 2.5mm - 5 tur
- 27ga - 2.0mm - 6 tur
- 27ga - 2.0mm - 5 tur
- 27ga - 2.5mm - 6 tur
- 27ga - 2.5mm - 5 tur
- 28ga - 2.0mm - 6 tur
- 28ga - 2.0mm - 5 tur
- 28ga - 2.5mm - 6 tur
- 28ga - 2.5mm - 5 tur

Bunlarla beraber 2.5mm mtl fusel clapton tel ve 2.5mm alien v3 mtl clapton tel de denedim. Hepsinde sonuç aynı.

Neyi yanlis yaptigimi bilmiyorum. durup dururken hava kanalı tıkanıyor ve chimneyi açtığımda coilin üstü chimneyin kendisi vs. her yeri likit içinde buluyorum.

Sanıyorum likit besleme çalışmıyor. Tüm oringleri değiştirdim, kalın taktım ince taktım vs. Denemediğim yol kalmadı.

Bir öneriniz var mıdır?

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

Bir yaziya istinaden gidip ato alan arkadaslarimiz ya biraz ayran gonululludur yada hangi durakti olayini bilmeyen yeni arkadaslarimizdir ( misal @GaziHazar :D )

Hadi canim. Agam sen ne diyisen :D sen bu yorumu mu yaptin hakkaten, genel hemde, kayfuna sektirmeden, vay anasini, milat kabul ederim :D

Benim kayfunlarim hep orijin haliyle, demek ki hepsi mukemmel. Bide X patlatirim, offf dadindan yenmez :D

eğriye eğri doğruya doğru deriz :cool:

o extra driptipli fotoları neetçen ????

tıkılanmaya müsait bi yapın var zaten. böyle bi hamle bekliyodum senden ????

Prime da ekstra kullanmam, v3 mini drip tipi ni dolaptan cikarmak istemedigim icin lite 19 kullanirim ( kaldiki oda kayfun :) ) , lite 19 24 mm full orijinal zaten, 22 mm uzatmasi geliyor, drip tip gelirse oda orijinal haline burunur.

Ha bide spica pro var, aldim alali hep orijinal, hic yancisi olmadi, mukemmeliyet abidesi bana gore ;)

Atin ki arpadan, benimki Kayfun dan agam :D

#svoemesto4ever
#kayfunpower

bu tarz atomizerleri alacak arkadaşlar şunları göz önünde bulundurlamalılar
1-atomizeri birim fiyatı üzerinden değerlendirecek olursak 150 birim bizde penodat v2 370 birim
2-psikolojik etki 150 birim olan atomizer bizim elimize ulaştığında 3000-4000 birim bandına geliryorsa ister istemez algıda seçicilik devreye giriyor bunda 3000-4000 birim vermenin etkisi çok büyük her zaman içtiğiniz likit size farklı tatlar vermeye başlıyor ve verdiğiniz birim fiyatın hakkını aldığınızı hissetmek istiyorsunuz buda yorumlarınızda objektif olmanızı engelliyor
Bu maddelerden sonra atomizere kim ???? atmaya çalışırsa hayır bu en iyisi nasıl ???? atabilir diye savunmaya geçersiniz velhasıl mükemmelliyetin tanımı kişiden kişiye farklılık gösteren bir sektörde hiçbirşey mükemmel değildir
Çok laf yaptın sen ne kullanıyorsun derseniz brunhilde ve alberich ile düzeyli bir ilişkim var benim atomizerlere ???? atmak serbest

Yav biz niye ???? ‘ladin diye kimseye bisi demedik ki , sen niye hemen şey ettirdin ki agam :D

Bize herkeş gelmesin, seven gelsin yeter, az olalim, öz olalim ama kayfunsever olalim. Her çinliye ayran gonulluluk yapacagima, Almanin en guzeline aşık olurum, bana yeter :D

Alman her yerde Almandir ;)

Sonucta orada Turk yurttaslarimiz da baya var :D

Son düzenleme:
1,930Konular
128,742Mesajlar
9,874Kullanıcılar
kadirer01Son Üye
Geri
Üst Alt