• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Kendin Yap | E-Likit Likit Mutfağı...Master Evyap⚡️

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Yaw o eski istekler, arzular şelale olmuyo artık???? evde o kadar aroma var, öyle duruyor elim gitmiyor likit yapmaya, ama dayanamadım yine gittim ilkeden yeni seri mom and pop aromalardan aldım????????
Aromalar en sonunda bozulacak.
En az 200 aroma belki fazlası ????
Allah Beni ıslah etsin. Amiinnnn

Benim de senden çok farkım yok ama en azından içerken keyif aldığım likitler oluyor çoğu ????
Benim de hayiflandiğım nokta meyveler. Kabul etmiyor içim. İlk başladığımda Elmalı bir likitle DL başladım. Ağzım burnum elma oldu ???? o gün bugün içmedim meyve. Arasıra mango içerdim o da bitti artık benim için. Bir limon kaldı.

Basarili buldugum ve sevdigim denemeler:

Findikli tutun
%7 FW hazelnut
%3 Flavourah Turkish tobacco
%3 Capella sweet cream
3 hafta kadar bekletip kullanmaya basliyorum.
icerikten de belli oldugu gibi findikli tatli tutun. Denediklerimden ornek verirsem T.buhar nut tobacco yu andiriyor cok az.

en sevdigim
%7 FW butter pecan
%3 FW hazulnut
%3 Capella sweet cream
rengi cok guzel, bunu da yine 15-20 gun bekletiyorum. findik hafif nuans yaratirken baskin olanlar yagli tatli ceviz.
IMG_20200603_234450.jpg

yine ceviz :) limon katkili
%6 FW butter pecan
%2 Flavourah Turkish tobacco
%2 Capella sweet cream
%3 Capella italian lemon
bunu dayanamadim 12 gun sonra denedim. hosuma gitti fakat limon biraz baskin su an. ama keske limonu %2 girseydim dedirtti.

kendi yaptigim likitin klonu :)
%7 FW butter pecan
%1 Capella graham V2
%3 Capella sweet cream
elimde findik kalmayinca graham ile denedim. orijinaline ( :) ) gore biraz daha tatlilik orani dusuk.

birde ceviz - incir yaptim ama ilk test ham incir tadi yogun. dalinda biraktim olgunlasinca gomerim ????

Son düzenleme:
1,930Konular
128,740Mesajlar
9,873Kullanıcılar
PROMETHAMSon Üye
Geri
Üst Alt