• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Kendin Yap | E-Likit Likit Mutfağı...Master Evyap⚡️

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Nom nom olmuş???? Hatırladığım kadarıyla, FW’nin bu serisi (FW Graham de dahil) sağlam. TPA Western’den SC’nin Virginia serisine, INW’nin TA’larına kadar güzel çalışma alanı veriyor —ıslah ediyor çimen, çiçek, vs., tatlarını. Aklıma gelmişken FLV Kentucky için de iş yapar gibi.

Mtl ato pesinde italyanlari dinleye dinleye Kentucky tatlarini da merak eder oldum. :)
Derin detayli denemeler muhtemelen yapmayacagim cunku hem isi zorlastiyiyor hem de bazi aroma arttirici ve tatlandiricilar olayin ahengini minik olceklerde bile bozabiliyor. (Gerci sizin bahsettiginiz bu degil, alt notalar icin degisik tatlar eklenebilir)

msela Tobaco absolute. daha once de epey konustuk uzerinde @MoNoT10 Ustadin konusunda. Epey ara vermistim kullanimina. Gecenlerde silver&gold tobacco diye bir tutun aromasi almistim. keyif verici ama cok hafif. Aromada bir yogunluk hissssettirmiyordu. bende TA ekledim biraz. 10 gun sonra taninmayacak kadar guzel birsey oldu ama epey de tatli oldu. Hatta real cig+TA kivamina yakin oldu.

bunlardan sebep 3 yada 4 farkli bilesenle ugrasmak belli bir terazi kurmak bana kolay ve tolere edilebilir geliyor. Tembel isini sevenler icin de faydali olur :)

10 ay boyunca hep dıy mix kit kullandım.
Ama şimdi siz bu konuyu açtınız. Kaşıntı başladı.
Sizce aroma alma ve kendim mixleme evresine geldim mi ?????????
*Not arkadaki kırmızı boynu bükük mum*
CirNrc.jpg

Son düzenleme:
Çok kafama takıldı dün kendi likitlerimi yapmak için dıy kit aldım 0mg nbase bunlara etil maltol ve sweetener de ekledim 3 er damla ikisinden de sizce pişman edermi dozu aşmışmıyım ne diyorsunuz

Bilemeyiz bunun cevabını bence ????‍♂️ Sürpriz bekliyor sizi???? Damla hesabı, çok büyük istisnalar dışında, genelde önerilmiyor diye hatırlıyorum. Hata ihtimalinin yanında tekrarlama zorluğu açısından biraz sorunlu bir metot.

“Geliştirici,” “dönüştürücü,” vs., sınıfına giren aromaları, özel bir durum yahut istisna yoksa, sonradan da ekleyebiliyorsunuz bu arada.

keşke dıy kiti normal demleyip demlendikten sonra ufak bir kısmını o şekilde deneseydin. beğenmezsen likitin tamamını kaybetmezdin.
zamanında çok nbase telef ettim. en sonunda merak ettiğim aromayı 10 ml şeklinde demlemeye başladım. beğenirsem demlediğim miktarı arttırdım. beğenmediğimi de merak edenlerin denemesi için buluşmalara götürdüm.

Yok abi çağırmıyorlar, İstanbul'da iken o kadar çok ıvır zıvır alıyordum ki, postacı emmi ile kanka olmuştuk. Yürürken yolda gördüğüm kargo poşeti bile benim çıkmıştı ???? tabi o dönem yıl içinde $75 dolar kuralı vardı vergi için. Şimdi peşinen çaktıkları için mutlular.

Demleme sürecindeki likittten 1 ml almak likitin demlenmesine etki edermi sıkıntı olurmu ne diyorsunuz

1,930Konular
128,739Mesajlar
9,873Kullanıcılar
PROMETHAMSon Üye
Geri
Üst Alt