• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Kendin Yap | E-Likit Likit Mutfağı...Master Evyap⚡️

3 yıldan fazladır cmm kullanıyorum. :)
bunun rengi seyreltmeyle bile açılacak gibi değil. içiyorum şu an tadıda çok farklı.
ballı tütüne benziyor. bir yerde karışıklık olduğu kesin.
yurt dışından tekrar temin olayı çok zor. bi seferlik denk düştü bu. birde almanya'da kimlik no ile satış yapıyorlarmış. oda başka bi sıkıntı.
bu güne kadar çok cdd8 kullandım ilkeden bende. 8-10 tane başka aromasını daha denemiştim.
bana çok garip geldi işte. birde sarı bekleyip bu renk ve tat olunca hayal kırıklığı da oldu.
bu arada şunuda belirteyim içimi kötü değil. net tütünüde andırıyor biraz.
şişelemede veya etiketlemede karışıklık olmasıda muhtemel.
tütün mixlerde taban aroması olarakta kullanılabilir sanki
ama hangi aroma onu bulmak lazım işte

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
ballı tütün 309 var cdd aromalarında başka da denk gelmedim
rengi baya açıktır ama 309'un, çok severim ama bu demlemede es geçtim yerine fe turkish geldi, bakalım ry4 double ve graham katınca nası olacak
konuya dönersek; cdd firması kendi aroması hariç mallar da satıyor, mail atın keratalara çözülür
birde bendeki cdd bu derece koyu muydu diye bir hafızama baktım, yok üstat sizdeki baya baya koyu ama bilemedim de malum 8 bayadır yok ama çok da açık değildi inport veya 309a kıyaslayınca
acaba içine 309 mu girdi? veya sizdeki 18 mi?
coili parçalamıyorsa bence 8dir, formül değişmiş de olabilir n.e.t. ekledilerse coil kirletip 8 de olabilir
konu çok karışık...

beyler ap 5 pg alcam
kafam yandı
60ml şişeye 3ml boşluğum var
kaç ml ap alıp kaç ml seyrelticem
bak ben alacağım malın taksidini küsürlü bölen adamdım hanımla metroya gittik kasada çıkan rakamı söyledim ama bir haftada beyin yandı 2+2 için hesap makinesi açıyorum

Selamlar. Sizlere bir sorum olacak. Ben ilke’den diy kit alacağım(FlavourSmoke) 60ml şişenin içerisinde 20ml aroma olarak geliyor. 20ml‘lik sıvı 100pg oluyor. Geriye 40ml’lik boşluk kalıyor. Ben totalde bitmiş halinin 60/40 oranda olmasını istiyorum. Nbase oranını kaça kaç almam gerekiyor?

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
su an bilesenleri vermek cok dogru olmaz, basarisiz receteler oldu maalesef hayal kiriklari var arada.
ilk etapta 2 tester girdik, hüsran gibi görününce anlık panikle 5 reçete daha ürettim????????

likitten ziyade mix aroma satışı düşünüyorum eşe dosta, ama reçeteyi verip kendilerinin yapmalari da daha güzel olur gibi.

Henüz mix aroma çalışması konusunda çok acemiyim, hesap kitap şaşabiliyor, daha notalarını bilmediğim tonlarca aroma var. Sadece TFA çalışıyorum.

Ama bu evyap işinde kararlıyım, premium likitlerin içerisinde gereksiz miktarlarda aroma ve efektör var, çok sağlıksız. Tribeca klonunda bile %5 ap var hatırladığım kadarıyla. YÜZDE BEŞ. Canınıza yazık.

Yerli likitler ise malum, klasik reçetelere farklı isimler uydurmak, hile hurdaya karışıp efektörle günah örtmeye çalışmak, iki üç tekil tütünü karıştırıp yok efendim parliament yok efendim bu izmarit, yok yok bu resmen küllük diye pazarlama yapmaktan ibaret.

Kafasına esen olur da reçeteleri denemek isteyen birileri vardır (ki bu işle uğraşmak çok keyifli), reçetelerden beğendikleri çıkar da hem ekonomik hem de tıbbi açıdan minimum zararla keyifle buharlar diye tüm reçeteleri paylaşacağım.

hocam ben mix işini cidden bıraktım
neydi o öyle 1ml şeftali 2ml mango 0.5 papaya koyup karıştırıp olmadı deyip bide zeppola ekleyip denemeler felan...
şuan tütünler şişelerde, içlerine ap, ry4 double ve graham basıp geçicem
zaten herhangi bir tütüne usulünce ap graham ry4 koyunca çok lezzetli oluyor (inport hariç ama o sade güzel)
ben tütün mixi seviyorum, herşeyle seviyorum çilekle de severim ama yapmadım bu sefer
6çeşit aroma alıp mixlemek reçetem varsa bile işkence geliyor bana; siz mix aroma yapın biz alalım bence yormayın insanları????

1,900Konular
128,345Mesajlar
9,844Kullanıcılar
hernannuSon Üye
Geri
Üst Alt