Genel Sohbet Meslekler!

@Kadir60 Cok haklisin. Seneler once bir arkadasim gelmisti bize. karsilikli yataklara uzanip sohbet etmeye basladik. Cocuk dogruldu bagdas kurup oturdu ve duvara yasladi sirtini. dedim hayirdir niye kalktin. Ben uzanirsam uyurum dedi. neyse 1 dk kadar birsey anlattim herife. baktim ses yok. otururken bile uyudu yahu. kalkip yatirdim yataga, uyanmadi bile. keske benim olsa didim :LOL:

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Ben 50 yaşına geldim. Hala kafamı yastığa koyup uyuyamıyorum. Gençken de sabahın köründe uykuya dalıyordum, şimdide. Mesela dün gece daha doğrusu bu sabah saat 6 da uyudum ya????
Yedisinde neysem ellisinde de öyleyim????

Ne kadar.guzel. Çeşit çeşit meslekten insanlar...
Ama dikkatimi çekti. Hani nerede Likit/Mod/Atomizer tanıtımı yapan manken arkadaşlar?
Ve tabi ki Avukat/Politikacı/Siyasetçi gurubu?
Sanırım bu başlığı henüz görmediler...

Ben
Bende o hesap kitapların içindeyim. Bizim gibileri Allah Kurtarsın ne diyeyim????
Anca 2-3 gün hiç uyumadığım zaman, kafamı yastığı koyup öyle pert oluyorum????
Bazen bilerek 2- gün uykusuz kalıyorum, hemen taklaya gelmek için????????

İnsomnia ya da uyuyamama hastalığı, bir uyku sorunudur. Uykuya dalamama ya da gece boyunca sürekli uyuyamama sorunlarını barındırır. Hastalar genel olarak, gözlerini birkaç dakikadan fazla kapalı tutamamaktan ya da yatakta bir o yana bir bu yana dönerek uyuyamamaktan yakınırlar.
diyor da işin aslı kafanın içindekiler uyutmuyor adamı. Diş ağrısı gibi yatınca başlıyosun sancılanmaya;)

1,930Konular
128,740Mesajlar
9,873Kullanıcılar
PROMETHAMSon Üye
Geri
Üst Alt