Genel Sohbet Meslekler!

Tüm meslekteki arkadaşlara saygılarımı sunuyorum.
Ama öğretmenlik,
Öğretmen dediğin zaman akan sular durur. Başımızın üstünde yerleri var. Forumdaki tüm öğretmenlerimizin önlerinde saygıyla eğiliyorum. Çocuklarımız geleceğimiz. Geleceğimizi şekillendirecek olanlarda öğretmenlerimiz..

Özellikle İlk okul ve orta okul öğretmenlerimi özledim ya????

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Valla ben hiç özlemiyorum ilkokul öğretmenimi. Sınıf hocası diyolar ya ben nefret ettim kendisinden hala yaşıyorsa da sokakta görsem kafamı çeviririm. Sözlüde heyecandan kekelediğim için kulağımı büküp tahtaya vururdu kafamı. Kilolu bir çocuktum tombul diyip dururdu rezil ederdi hep beni. Beşinci sınıfta emekliye ayrıldı ve her öğrenciden bilezik istedi benim annem durumumuz olmasına rağmen böyle istek mi olur diyerek öğretmenle atışmıştı veli toplantısında ve almadığı için bütün notlarımı 5 olmasına rağmen 3 vermişti. Herkes takdir aldı ben babayı :D çok koymuştu o zamanlar nedense :D Sayesinde okumayı saymayı öğrendim ama sövmeyi de öğretti sağolsun :D öğretmenler baş tacıdır orası ayrı :)

Her meslekte çürük elmalar çıkıyor ya, keşke olmasa. Valla ben ilk okul öğretmenimi çok özlüyorum. Çok hakkı var üzerimde. Mesela benim sevmediğim öğretmen olmadımı oldu. Şimdi söylicem ama hiç kimse başka yerlere çekmesin. Orta okulda din öğretmenine uyuz olurdum. ????
Tabi o da bana. 130 cm boyu ile Türlü türlü ceza verirdi. Ona hakkımı helal etmiyorum. Çünkü yaramaz bir adamdı.

Ha birde Orta okul da Türkçe Öğretmeni ne hayrandım yaşlıydı. Vefat ettiyse Allah Gani Gani Rahmet Eylesin. Mekanı Cennet olsun.
Hiç unutmam orta bir den orta ikiye geçmiştik. Bu Türkçe öğretmeni ile ilk defa tanışıcaz, ilk defa dersimizi girecek. Tabi daha önce bu öğretmenin derslerinde bulunan öğrenciler bizim gözümüzü korkuttu. Neymiş. Türkçe öğretmeni Deliymiş falan. Neyse adam dersimize girdi. İlk sorduğu soru. "Ben kime Benziyorum"
Biz tabi dedik aha hakkat deliymiş.
Neyse döndü koca sınıfa dediki.
Ben Atatürk'e benziyorum. Sizlerde hepiniz Atatürk'e benziyorsunuz.
Böyle bir Hocaydı. Bizi Vatan Sevgisi ile Büyüklerimize saygılı olmayı öğreterek eğittiler Benim dönemimdeki öğretmenler harikaydı
Hepsinden Allah Razı olsun.

Fakülte hocalarım dışında pek sevdiğim hocam yoktu benim ama lisede sevdiğim hala özelde görüştüğüm bir edebiyat hocam var :) Bir de saçmadır ama lise müdür yardımcısın çok severdim :D Millet müdürden yardımcısından kaçardı ben hastasıydım. Daha geçen ışıklarda karşıdan karşıya geçerken karşılaştım okul numaramla seslendi bana :D Ben unuttum siz nasıl hatırlıyorsunuz yahu :D

Benim alın terimle dalga geçen. Ona yazdığım cevaptan dolayı beni uyaran yönetime selam olsun!

Arkadaşın açtığı başlığı da meşgul ettik. En iyisi ben gideyim buralardan????
Haa aklıma gelmişken İngilizce Öğretmenime Aşıktım ya
Hala adını unutamadım, Sema öğretmen keşke benimle evlenseydin. Çok güzeldi be????????????

Son düzenleme:
Hayatım boyunca bu uyku sorunuyla boğuştum ve boğuşuyorum. Derdimi sorunumu ailem eşim ve doktor dahi anlamıyor. Emekli olmadan önce 5 saatlik uyku ile gittiğimi hatırlamıyorum en fazla 2-3-4 saatlik uykular bazen de hiç uyumadan.
En mutlu olduğum zaman Antalya da bir otelin Muhase Müdürü olarak çalıştığım zamandır, her gece gönüllü gece müdürü olurdum hem işimi yapar hem de üste mesai alır eğlenir ve ertesi gün de saat 14.00 de işbaşı yapardım.
4-6 duple içmeden uyuyamıyorum şuan da saat 04.15 4. dupledeyim.

Son düzenleme:
Hiç uyumadan defalarca işe gitmişliğim var. Saat sabah beş buçuk olmuş ve ben hala uyumadım. Bi kaç saat sonra işe gideceğim. Kendimi bildim bileli böyle uykusuz ve hayatla mücadele ediyorum.
Valla işimiz zor. Allah Bize kolaylık versin????

Serkan ne alakası var, bir kelimen düzeltilmiş. Sen bence son zamanlarda fazla alıkgansın. Dediğin gibi olsa vallahi derim öyle yapılmış, ayıp edilmiş. Namı diyar yazmışsın, bir arkadaşta düzeltme yapmış. Dünyanın sonu mu? Alın terine de saygı duyuyorum, sağlıkla bir ömür diliyorum????

Sim aynı sim ama kokpitler ve ekipmanlar farklı.
Buttkicker hocam bu arada. ???? Biz butt kicker tercih etmedik onun yerine hareketli kurma arayışındayız.
Malum o tech konusu sayesinde simülasyon yarışlarına başlayan 30 dan fazla insan tanıyorum. ????

1,901Konular
128,364Mesajlar
9,845Kullanıcılar
karogluSon Üye
Geri
Üst Alt