• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Kullanıcı Kulübü Minor Mtl Rta Kullanıcı Kulübü

Besleme sorununu çözemedim. Bir iki tank normal gidiyor sonra bir bakıyorsun beslemiyor. Baloncuk da çıkıyor. Siz nasıl sarıyorsunuz? Çok sevdim bu Atomizeri ????

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Yüzüğü tamamen çıkardığımda verilen hava 1.5mm açtığım delikten daha havadar geldi, şu anki benim içimime tam uygun olduğunu düşünüyorum, eskiden oldukça sıkı içen (yanakları göğürtecek derecede) biri olarak zaman ilerledikçe havadar içime doğru yol aldım.

Merhabalar kolay gelsin
Minör mtl kullanıcısıyım aynısından bir arkadaşımda var içimi ve boğaz vurumu gayet güzel fakat ben nasıl yaparsam yapayım boğaz vurumu alamıyorum ve pamuğum çok hızlı yanıyor 27.ga tel kullanıyorum muji pamuk likit olarakta 60/40 9 nbase kullanıyorum bir tavsiyeniz var mı çok boş içiyorum şuan16517336252378126071184161787171.jpg16517336619711042427140756126401.jpg

Daha önce deck söken vardı ama sola çevirin yazınca kendimce aşağıdan sola mı, yukarıdan sola mı diye ???? gittim geldim.

Bugün söktüm, kolayda oldu, akıtan atomizerler için oring değişimi üst Güverte altındakini değiştirerek deneyin derim..

Sabitleme için raptiye kullandım, İngiliz anahtarına sıkmadan oturtup elimle tuttum, pamuk yuvasına karga burnu pense sokup,
SAAT YÖNÜ TERSİNE çevirip kolayca çıkarttım.

Elle tutup üst Güverte döndürmek imkansız, el parmak kesilir, İngiliz anahtarı ve raptiye ile sıkmadan sadece sabit tutunca çok kolay oldu.

IMG20220518115216.jpgIMG20220518115059.jpgIMG20220518115002.jpgIMG20220518114925.jpgIMG20220518114910.jpgIMG20220518114824.jpg

Merhaba Arkadaşlar bu ayın ortalarında Minor Mtl Rta üzülerektense söylemem gerekirse bi zam yapmak zorunda kalıcam
anında zam yapıp sizi mağdur etmektense size daha önceden haber vermeyi uygun gördüm herkese keyifli kullanımlar

@Uzi Mods Ürünü yeni deneme şansım oldu gayet basit az parçalı bir atomizer alttan dolum dışında sorunsuz,pamuklamayı özenmeden yaptığım halde akıtma fokurdama vs yok,soft bir içimi var aroma boğaz vurumu gayet iyi, başarılı ah keşke ultem tank ve driptipi olsada alsak.

@Uzi Mods merhaba, sitenize son yüklediğiniz majör v2 den birini ben almıştım. Hep pleksi tankla kullandım. Ama bir arkadaşa verdim cam tankı takınca decke oturmuyor. Cam tankın decke takılan bölümğ küçük kalıyor. Nasıl bir yol izleyebiliriz?

Düzeltme: sorun oringteymiş çözüldü. Hata yokmuş.

Son düzenleme:
Yedek Cam gelecek mi acaba? Cam kolay kolay kırılmıyor ama düşüre düşüre dişlileri gitti bir Camın

Cumleten selamlar.uzimods ramazan beye direk ulasabilecegimiz bir tlf yokmu acaba?butun yerli ureticilerde cvp vermeme gibi bir durum var anlam veremedigim????????‍♂️alt tarafi kargonun akibetini sorucam,sitesi zaten sadece sip icin.hani eger ciktiysa kargo ona gore evde durcaz ne bilim gitcez alcaz fln.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Yok hocam kerpetenle laf aliyoruz.sabah kargo firmalarini arayarak kargomu buldum.gonderdikleri adres eski oturdugum adres,guncellememe ragmen.bnm 7.alisverisim ikinci minorum iki uc oring fazladan rica ettim onuda kale olan olmamış sagolsunlar.hayirlisi diyelim

1,896Konular
128,300Mesajlar
9,839Kullanıcılar
Vanli44Son Üye
Geri
Üst Alt