• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Kullanıcı Kulübü Minor Mtl Rta Kullanıcı Kulübü

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Doğrudur üstadım, sadece garibime gitti ondan bir sormak istedim ????
Klon Çin malı atomizerler 600-900 tl arası fiyatlara alıcı bulurken yerli ve yeni çıkmış aynı zamanda kullananların da sevdiği bir atomizer neden 300 tl ki ???? İlginç yani ????

@Rekkles hocam doğrudur sizin ilan ????????
Fiyatlandırma tamamen ürünün sahibinin insiyatifindedir ona lafım yok, ben sadece bilmediğim bir sıkıntısı mı var acaba ürünün diye düşündüm. Hani üretim hatası, kronik bir sorun ( akıtma, dryhit vs.)
Yoksa siz neden 300’e ilana koydunuz demiyorum, diyemem ve demem de ????
Sonuçta adama kocama bir “Sanane” derler ????????‍♂️

Selam hocam????
Aslında sorduğunuz sorunun doğru cevabı şöyle olabilir
Beğeni durumu sahsidir,bununla beraber her bir değerin ederi ona o değeri verenin tasarrufundadir.
Eğer merak ettiğiniz atomizer iyi mi kötü mü sorusunun cevabiysa
Mevcut kalitesine istinaden hiç te kötü bir noktada olmayan performansa sahip
Tek belki de en büyük eksiği/deck üzerinde yer alan(en büyük) 1.2 afc nin üzerinde belki 1.4 bir tane daha/afc ye sahip olmayışı
Eğer o da olaymış aroma konusunda ve bunu sağlayan ato olduğundan çok farklı yere konumlandırılmış olduğunu görmek işten bile değildi....
Yorumum tamamen sahsidir...
Edit: ilave belki de doggy ato da olan sabit bir geniş afc ye sahip olsa idi çok çok daha faydalı bir iş yapilmis olurdu.

Selamlar, aslında minörü biraz daha deneyimledikten sonra izlenimlerimi paylaşacaktım ama 2.nci el ilanı ve aniden ilandan kayboluşu akabinde konunun da burada farklı şekilde ele alınmasından kaynaklı olarak fikirlerimi paylaşmak istedim, bu arada ilanı gördüm 2 nci sini alsammı diye düşünürken ilan kayboldu bence fiyatı normaldi, 0 ı 450 tl olan bir ürünün kullanılmışına neden 400 verilsin ? 50-100 fazla verilir üreticiden alınır mantık olarak , ama anlıyorum hani artık bilgi kirliliğinden giremediğimiz komşuda 2nci el ürünlerin sıfır fiyatının üzerinde satılmasına ve alınmasına alışılmış onun etkisi sanırım.

Gelelim minörüm le olan birlikteliğimizle , kendine has sorunları olan ve bu sorunlara kesinlikle çözümü bulunan pratik sempatik bir ürün, pamuklamada ince işçilik istiyor yaparsanız mutlusunuz , sıkılık ve boğaz vurumu konusunda ne söyleniyorsa deneyimledim başarılı bana göre aromada henüz istediğim performansı alamasamda majör seviyesine yaklaştım her kurulumun ardından bir tık artıyor, çünkü nasıl pamuk sevdiğine alışmak ve uygulamak şart, akıtma fokurdama vs yok sessizdir kendileri, bence fiyatı ile birlikte gerçekten elde bulunması gereken bir atomizer en sevdiğim yönü ise canın istediğinde dağıtıp tekrar kurabiliyor olmak :) çok fazla teferruata girmeye gerek görmüyorum bu konunun altında her problemin dile getirildiğini ve açıklanan çözümlerin yerinde olduğunu belirtmek istiyorum. Benim değinmek istediğim bir konu atomizer sıfır alındığında kozmetik kusurlar ile geliyor olması , bu noktada yapılan eleştirilerin duygusal algılanmaması gerektiğini düşünüyorum, çünkü bazı insanlar fiyatına bakmaksızın eline gelen ürünün kozmetik ve üretim hatasından yoksun olmasını bekler sıfır olarak satılan bir üründe bu doğal bir beklentidir, burada gördüğüm şey klon yada yabancı menşei bir ürünün eksikliği dile getirildiğinde çözüm odaklı yaklaşılırken yerli ürün olunca duygusallaşılıyor buda objektifliğe ürünün gerçek anlamda değerlendirilmesine ve üründe yaşadığı sorunla başbaşa kalmış alıcıların beklentilerini alamaması ve hayal kırıklığı ile sonlanabiliyor. Bu durum üreticiyide bizide bir yere götürmez sadece geri bırakır şahsi görüşüm , üreticinin ilerleyebilmesi için bu ürünü satmasına ve gerçek pozitif-negatif geri dönüşlere ihtiyacı varki bir sonraki çalışmasında bize dünyada bulamayacağımız bir kaliteyi keyfi yine harika bir fiyata sunabilsin, bence majör olsun minör olsun gerçek anlamda bizim atomizerlerimiz bu camiada herkesin bunun farkında olduğunu düşünüyorum.

Hocam bende tam tersi ben bozuk ürün satıyormusum gibi anladim. Ondan biraz yukseldim açıkçası. Ama dediğim gibi yedeklerin olduğu poşet bir tek eksikti. Ondan o fiyata yazmıştım.
Akillarda soru işareti kalmasin, açıkçası sinirlendigim icin kaldirdim ilani. Sıkılık konusunda zorladi beni. Çok sıkı, ama arkadaşın dediği geldi aklima. Klon atomizerler bile uçmuş.

Ekli dosyalar

• IMG20220412092124.jpg
    IMG20220412092124.jpg
    32.5 KB · Görüldü: 81
1650390708274117057740495411736.jpg

Bu Mod un üstünde fena durmuyor sankim

Ben beğendim ki
Ki zaten troy ile sek nbase içiyordum bu iyi geldi
Şaka bir yana yumuşak içim Vurum 6
Aroma 7 (majör 8,5)
Boğaz vurumluk bir ato değil ama ekstra çimniyle çok güzel alınır vurum. Çok fazla bellcap üreticiyi tebrik ediyorum ek ne satacak merak ediyorum:unsure:
Alınır mı --- ben 2 tane aldım :giggle:
Pastane meyve tütün hepsinde güzel bir pastanede biraz baydı niye öyle oldu anlamadım ama çok geldi
Yukarda chimney i Türkçe yazdım biliyorum :cool::p????
Gus seven bunuda sever diyim ;) tipi benziyor muymuş deck çalıntıymış falan asla öyle düşünmeyin ????????
Evyap için üst kısım ama premiumda aroma beni baysın diyorsanız kulağınızdan aroma aksın istiyorsanız ????
Kişisel düşüncelerimdir. Her ne kadar sürçi lisan ettimse affola
İç ses .... O video daki kolu dövmeli adam mı yapmış vayy kuull. Dövme mi yaptırsam Gus phonemenon mu alsam yok ya troy getirin bana :ROFLMAO:;)

Yaşlılık kusura bakmayın
Likitler 60/40 12mg nbase ler nirvana
Five pawns
Vct çilekli olan
Boss (kulağımdan aktı)

Sarımlar Kanthal
2mm klavuza 6 tur ılık buhar
2,5mm 6 tur aroma azalıyor çünküm iki vida arasına oturuyor bizde onu yukarı kaldırıyoruz vurum bir tık artıyor aroma 1 tık azalıyor

Saygılar

Son düzenleme:
Kullanıcı kulübüne sormak istediğim bi soru var, bu atomizeri aldığımdan beri dikiş tutturamadım. Boğaz vurumu yapısal olarak mümkün ama neyapmam gerekiyor? 12mg nikotinde bile sanki boşmuş gibi, sarım önerileriniz var mı? Teşekkür ederim şimdiden

Bu arada hiç kullanmadığımdan en küçük deliğe 1.5mm matkap ile giriştim beklediğimden daha kolay delindi, sıkılık konusunda sorun yaşayan arkadaşlar deneyebilir.

sorunuz havada kalmaması için yazıyorum; çünkü boğaz vurumu göreceli bir durum.

ida rba, ya da fev gibi vurumlu bir atomizer beklememek lazım ancak standard uygulamaları (coili yukarı çekme, sarım çapıyla oynama, aralıklı ya da bitişik sarım vs) yaparak aradığınız vurumu yakalama ihtimaliniz olabilir.

benim görüşüm minor aroma odaklı, dengeli bir atomizer. bir boğaz törpüsü beklememek lazım.

1,895Konular
128,277Mesajlar
9,840Kullanıcılar
alperennSon Üye
Geri
Üst Alt