• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Yardım | Esigara Mirage Pil Kapağı

ytcanakci

Community
Merhabalar sbtv forum üyeleri. Lost Vape Mirage modunda kullanan neredeyse herkesin yaşadığı gevşek pil kapağı problemini yaşıyorum. Kapak dışarıda kalıyor ve ufak darbelerde bile pil fırlıyor. Var mıdır bi çözümü araştırdım bayağı bulamadım. Teşekkürler şimdiden

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Bende aynı durumu yaşıyorum. Biraz dikkatli kapatınca yada modu masada yan tutup kullanarak sorun olmuyor :)
Kalıcı bir çözüm için arayış içerisindeyim. Pil kapağının iç kısımlarına 2 delik açıp 2 tarafa ufak mıknatıslar koymayı düşünüyorum ama koyacak yer tespiti yapamadım henüz.

drone un arka kapak gıcırdıyordu , plastik tırnaklar tam tutmuyordu .. yazdım fotosunu attım ücretsiz yeni arka kapak yolladılar .. diger forumda mirage modu düşürüp pil kapğağında sorun yaşayan birkaç kişiye yeni pil kapağı göndermişti evolv öyle hatırlıyorum .. denemekte fayda var

bendeki mirage ı önceki sahibi düşürmüş zaten sonra kendi tamir etmiş çok sıkıntı yok kendiliğinden açılma yaşamadım o yüzden o konu ile ilgili yazmadım

Teşekkür ederim cevaplar için. Bugün lost vape'e mail attım dönmediler henüz. Bir de evolv'u deneyeyim teşekkür ederim cevaplar için

Maalesef aynı dertten muzdarip oldum. Güzelim mod bu saçma sapan kusuru yüzünden kullanılamıyorScreenshot_20190621-072835.png

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Dün gönderdiğim e postaya cevap gelmiş, siz de bu yolu izleyebilirsiniz.

I ** sorry that you are having issues with the device. I can send out a new battery door for you ?

We would be happy to send out replacement parts for your device.

Please note that despite what our RMA email says, for a Replacement Parts RMA you do NOT need to ship anything to us.

We have issued you an RMA Authorization. Please check either your email or the top of this ticket for the RMA Form link.

Once you open the RMA form please take the following steps.

1. Fill the RMA form out with your full address, including phone number.

2. Under 'Additional Comments' please indicate the make/model of device, the body color of your mod if applicable, and the parts needed.

3. Once both the address and notes are entered save the form and reply to this ticket and let us know this is completed.

After these steps are completed no further action is required on your end.

Once this ships you will receive an email notifying you of the shipment. Shipping times may vary due to part availability however we will ship your replacement parts as soon as they are available.

Thanks,

Jacob
Evolv, Inc

Verdikleri cevapta kısaca verdikleri bağlantıya ürünün rengini modelini gibi cihazla ilgili bilgileri ve posta adresini girmemi ve yeni pil kapağı göndereceklerini söylüyorlar. Ürünün fotoğrafını bile atmamıştım, doğrudan çözüme dönük bir girişimde bulundu arkadaşlar. Bilmem kargo ücreti bana gelir mi ama bu tutum çok hoşuma gitti.

1,930Konular
128,742Mesajlar
9,874Kullanıcılar
kadirer01Son Üye
Geri
Üst Alt