• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Yardım | Esigara Mirage Pil Kapağı

ytcanakci

Community
Merhabalar sbtv forum üyeleri. Lost Vape Mirage modunda kullanan neredeyse herkesin yaşadığı gevşek pil kapağı problemini yaşıyorum. Kapak dışarıda kalıyor ve ufak darbelerde bile pil fırlıyor. Var mıdır bi çözümü araştırdım bayağı bulamadım. Teşekkürler şimdiden

Tamam doldurdum haber de verdim.
İlginç daha önce face ile iletişim kurmuştum. Bana fatura sorup satın almanız lazım demişlerdi. Benimki tamamen kırıldı düşme ile cihaz atıl duruyordu. İnşallah gönderirler de yeniden kullanmaya başlarım

Hocam ben de aynı sorundan müzdaribim. Yeni kapağı içinde pil varken resimlemeniz mümkün müdür? Teşekkür ederim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yazdım bakalım mail. Bakalım ne diyecekler. Ben şu an için dışarıdan pil kapağı üzerine kağıt bant takıyorum. Esnek olmadığı için kapağı yerli yerinde tutuyor ama görünüm olarak güzel durmuyor maalesef. Umarım ben de olumlu bir sonuç alırım. Teşekkürler herkese :)

Bende de lost vape coral var. Pil kapağının tırnaklarıdan birisi kopuk. Acaba bu modele de aynı ilgiyi gösterirlermi?

Hocam gönderiyorlar. Ayrı bir mail geldi Amerika’daki bir şirketten bana. Usps Express ile yolluyorlar. Spame düşmüş olabilir mailiniz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

1,930Konular
128,741Mesajlar
9,874Kullanıcılar
kadirer01Son Üye
Geri
Üst Alt