• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Yardım | Esigara Mirage Pil Kapağı

ytcanakci

Community
Merhabalar sbtv forum üyeleri. Lost Vape Mirage modunda kullanan neredeyse herkesin yaşadığı gevşek pil kapağı problemini yaşıyorum. Kapak dışarıda kalıyor ve ufak darbelerde bile pil fırlıyor. Var mıdır bi çözümü araştırdım bayağı bulamadım. Teşekkürler şimdiden

Benim pil kapağı da elime ulaştı. Türkiye'ye girişi çok çabuk olsa da hava alanında 15 gün bekledi. Eskisi iyice harap olsun diye bekliyorum sonra değiştireceğim yenisiyle.

Arkadaşlar 1 ay sonunda ürün elime ulaştı. Eski kapağa göre daha sağlam gözüküyor. Şu an için bir şikayetim yok. Şirket kapak bedeli 1 USD yazmış zarfın üstüne. Benden 12 TL gümrük vergisi alındı. 6 TL için 12 TL gümrük vergisi üzdü ama modun çöp olmasından daha iyidir :)

Benim merak ettiğim nokta şu bu pil kapağı sorunu yaşayan arkadaşlar , cihazları düşen arkadaşlarmı ?
Benim de mirage var ama benimki yeni şimdilikte aktif kullanmıyorum eğer düşen cihazlarsa çok endişelmeme gerek yok çünkü çok şükür 3 yılı geçkindir e-cig kullanırım bir iki kere cihazımı 10 cm yükseklikten düşürdüm başkada düşürmedim , ama düşmemesine ragmen zaman içinde kendi kendine bozuluyorsa ona göre aksiyon alayım bende

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Hic dusurmedim hocam. bir kere garson yanlislikla dokundu masada devrildi, icim ciz etti fenalastim tansiyonum dusmus kolonya falan surduler bileklerime ama onun haricinde bir sey gelmedi cihazin basina.
Mtl iciyorum ve pili 2-3 gun gidiyor yani fazla acip kapamadim bile kapagi.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
bir keresinde sahil kenarında büyük bir kaya vardı
üzerine çıktım
içim geçmiş az uyuklamışım
arkadaş seslenince gözleri bir açtım
benim mod ilk kayaya vurdu
ordan denize düştü
modlara dikkat edelim
düşeceği varsa da düşüyorlar

Bu miragenin pil kapağı sorunu yüzünden 1 aydır tc kullanım yapamıyordum. @Elvis hocam öncelikle verdiğiniz bilgiler için teşekkürler tarif ettiğiniz şekilde evolv help desk e mail attım umarım olumlu geçer.

Valla pil kapağı geldikten 1 hafta sonra satmıştım mirageyi, alan arkadaş şanslı imiş :)
Kılıf kullanmayı deneyebilirsiniz, yada büyük boy Vape bant denen zımbırtıyı dik takabilirsiniz.

1,930Konular
128,742Mesajlar
9,874Kullanıcılar
kadirer01Son Üye
Geri
Üst Alt