• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Öneri İstiyorum? | E-Sigara Mod Olarak Ne Almalıyım?

Elvis 

Doğrulanmış
Tavsiye niteligindeki bu baslikta mod olarak neler alinabilir bunlari belirtmeye calisacagiz tabiki youtube veya diger web sayfalarindan inceleme yaparak size uygun modu secebilirsiniz

Tek pilli modlar

Tesla wye 85
Tesla wye 86
Vaporesso Armour pro
Vaporesso target
Vismec cb-80
Asmodus colossal
Asmodus amighty
Aegis solo
Eleaf Pico
Uwell hypercar
Uwell nunchaku
Jac vapor series-b dna75w
Sbody macro
Sx mini mx class
Sx mini ml class
Sx mini sl class
Lostvape mirage
Dicodes Dani Box

Cift pilli modlar

Tesla wye200
Vaporesso luxe
Vaporesso polar
Asmodus minikin v2
Asmodus lustro
Innokin proton
Smoant cylon
Voopoo drag
Voopoo drag 2
Aegis legend
Ipv trantor
Ipv xynaide
Thinkvape finder
Sx mini q mini
Sx mini g class
Lostvape therion
Lostvape paranormal
Lostvape triade

Squonk box modlar

Vapecige vtx200
Ohmboy rage
Dovpo topside
Smoant battlestar squonker
Pico squezze 2
Vandy vape pulse x
Hugo vapor asura
Lostvape therion squonker
Lostvape drone squonker

tek pilli boru tipi regüle modlar

Ehpro mod101
Tesla punk 86
Uwell nunchaku
Ijoy Saber
Dicodes Dani 25
Dicodes 2395
Dicodes Dani extreme v3

Not : bu liste diger markalari kotulemek adina yapilmamistir tavsiye niteligindedir. Mekanik modlarin yeni kullanicilara cok hitap edecegini dusunmedigim icin listemedim tavsiyelere aciktir.

Son düzenleme:
Oyla 0
Öneri isteyen arkadaşlar için açtığım bir başlıkti hocam :giggle: az kaldı setuplari tamamlamama.. Evet güzel bir cihaz ama pil kapağı, c frame derken almay tereddüt ettiğim modlarin başında geliyor cipini kullanmak için alınır))

Bende cepte taşınacak bir kombinasyon bakıyorum kafam oldukça karıştı. Elimde pico dual var çift pilli modlara göre insaflı boyutta ama taşımak pek mantıklı olmuyor. İşim gereği şehirdışı yada şehiriçi sağa sola koşturmaca için de yedek pil varmı (yoksa pili mod üzerinde şarj etsem gümlermiyim) yeterli likit varmı tel-pamuk sarım malzemelerim tam mı derken birşeyi unutmuş oluyorum ve stresten ateşliye dönüyorum.
Bu yüzden dahili pilli günü çıkarak obs cube mini yada flint mtl almayı düşünüyorum. İlerde de üstüne istediğim bir mtl ato yu atıp keyfime bakmak istiyorum.
Ustalar hengisini tercih eder yada farklı öneri var mı ?

Bende bir mtlci olarak tc kullanıma uygun çift pilli bi mod arıyorum. Aktif kullandığım mod Revenger ama malesef tc modundayken 30w altına inmiyor(denemedim). Çift pilli arama sebebim genelde 4 - 4.4 V civarı kullanmam ve yoğun kullanan biri olduğum için tek pilin uzun süre dayanmayacak olması

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

Pil uzun süre dayansın istiyorsanız, paralel pilli modlara bakın, therion, paranormal, Vt75d gibi diğer modlar yani revenger gibi olan seri pilli modların teoride kullanım süresini uzatma gibi özellikleri yok,

Seri modlarda, Göreceli olarak yüksek voltaj ile çabuk ve kolay ısınma dolayısıyla kısa çekimler sizde pil kullanım süresini uzatıyor gibi görünse de teknik olarak mah değerini değil sadece voltaj yani amper değerini toplayarak ikiye katlar. 4 pilli ise seri mod 4 e katlar gibi..

Paranormal 250c 75c yada therion 75c
Mtl RDA a da kullanırım diyorsanız drone 250c

Kimse yazmamış ben de fikir vermesi acisindan
AUGVAPE vx200 tavsiye ederim
Neredeyse tek pilli bir mod kadar ergonomiktir
Boyut olarak bircok cift pilli moddan daha küçük olması tasima ve kullanim açısından zorluk cikarmayan nadir modlardan biri bi bakin derim @SWORD ????

Kişisel görüşüm

Vaporesso target
Asmodus amighty

Çabuk dökülen modlar. Tavsiye listesine yazmazdım

Aleader funky, orbit ve dbox paralarının hakkını sonuna kadar verir tek pillilerde fiyat performans ürünleri

Aegis solo olmadan tek pilli listesi eksik olur

Drag, drag 2 çift pillilerde olması iyi olur. Yine aegis legend eklenebilir.

Boru tipi mod larda tesla punk 86 watt bence olmalı.

Başında smok veya vaporesso olan ürünlere hep şüpheyle yaklaşırım.

ELE-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şahsen bende mtl kullanıyorum minikin v2 ile "1,2-1,4 ohm" "7,6 w 3,7 v" yaklaşık yeni bir pil ile 1300 puff gideri var ama bilidiğin üzere asmodus modların şu iğrenç boya atma sorunsalına takılmıyorsan tavsiye ederim.

21700 pilli modlar utanmadan 2-2,5 gün gidiyor. armour pro, baby ness boyutları da performansları da tatmin edici.

Tek ülke olduğumuzu zannetmiyorum :) Hatta seviyoruz ülkece. Sadece ben kişisel olarak sevmiyorum.

Yoksa benim çok sevdiğim herkese önerdiğim asmodus minikin v2, sx mini q mini, tesla punk 85 watt gibi modların toplamından fazla revenger veya alien satılmıştır bu topraklarda :)

Ancak ben kendi çapımda bana kazık atan firmaların ürünlerini almamaya ve önermemeye gayret eden tabiri caizse kıl bir tüketiciyim.

Nasıl vestel almıyorsam evime, telefonda iPhone dan uzak duruyorsam, atomizer de yerli bir üreticimizin ürettiği hiç bir atomizere dönüp bakmıyorsam smok veya vaporesso nun ürettiği hiç bir mod veya pod ile de ilgilenmiyorum. Benim anlayışım bir firma beni bir kere kazıklarsa yazıklar olsun ona iki kere kazıklarsa yazıklar olsun bana.

Siz ve kullanıcıları sevip önerebilirsiniz. Ben şu ilk gönderi de önerilen target denilen modu uçuk rakamlara aldım. Satan kişi anlata anlata bitiremedi zamanında. 3 ayda da elimde mod falan kalmadı. Sonra asmodus minikin aldım 3 seneden fazla kullandım sıkıldım da elden çıkardım.

Görüş ve tecrübe işte kişiden kişiye değişiyor

ELE-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Peki sizce asmodus lustro mu yoksa drag 2 platinum mu?

Ben Lustro kullanıyorum stabil ve verimli bir cihaz çip olarak asmodus Minikin v3 ile aynı çipi kullanıyor Watt modunda üzmez,ısı modunda düzgün bir ayarlama ile stabil bir performans alabilirsiniz. Mtl de en az 3 gün pil performansı sunuyor,dl de 1,5 gün rahat gidiyor. Tabi sizin arayışınız tam olarak nedir,ne kadar bir bütçeniz var onu bilmiyorum

Mtl için alacaksanız innokin kroma-r tavsiye ederim.
dbfeed10225f11ba6db9c2326d210ec6.jpg

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Imaan hepsi aynı modun farklı rengi ;) ciyim çokta anlamam zati ;)

Biz toplum olarak alışveriş yapmayı bilmiyoruz
En iyisi olsunculuk var
Hiç kullanmayacağımız veya eften püften özelliklere para öderiz
Önce ihtiyacı belirlemeli
Sonra bu kıstaslarda bir ürün işimizi görecektir
Ha dersen ki havam olsun bir meta vasıtasıyla prestij saçayım felan o zaman keseyi açacaksın

Kıhh kıhh kıhheh

1,909Konular
128,459Mesajlar
9,852Kullanıcılar
omertc4Son Üye
Geri
Üst Alt