• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Öneri İstiyorum? | E-Sigara Mod Olarak Ne Almalıyım?

Elvis 

Doğrulanmış
Tavsiye niteligindeki bu baslikta mod olarak neler alinabilir bunlari belirtmeye calisacagiz tabiki youtube veya diger web sayfalarindan inceleme yaparak size uygun modu secebilirsiniz

Tek pilli modlar

Tesla wye 85
Tesla wye 86
Vaporesso Armour pro
Vaporesso target
Vismec cb-80
Asmodus colossal
Asmodus amighty
Aegis solo
Eleaf Pico
Uwell hypercar
Uwell nunchaku
Jac vapor series-b dna75w
Sbody macro
Sx mini mx class
Sx mini ml class
Sx mini sl class
Lostvape mirage
Dicodes Dani Box

Cift pilli modlar

Tesla wye200
Vaporesso luxe
Vaporesso polar
Asmodus minikin v2
Asmodus lustro
Innokin proton
Smoant cylon
Voopoo drag
Voopoo drag 2
Aegis legend
Ipv trantor
Ipv xynaide
Thinkvape finder
Sx mini q mini
Sx mini g class
Lostvape therion
Lostvape paranormal
Lostvape triade

Squonk box modlar

Vapecige vtx200
Ohmboy rage
Dovpo topside
Smoant battlestar squonker
Pico squezze 2
Vandy vape pulse x
Hugo vapor asura
Lostvape therion squonker
Lostvape drone squonker

tek pilli boru tipi regüle modlar

Ehpro mod101
Tesla punk 86
Uwell nunchaku
Ijoy Saber
Dicodes Dani 25
Dicodes 2395
Dicodes Dani extreme v3

Not : bu liste diger markalari kotulemek adina yapilmamistir tavsiye niteligindedir. Mekanik modlarin yeni kullanicilara cok hitap edecegini dusunmedigim icin listemedim tavsiyelere aciktir.

Son düzenleme:
Oyla 0
Yurt dışından alma imkanınız olursa diye yazıyorum (yok diye belirtmişsiniz ama, yine de...) Vsticking VK530 hayli güzel bir mod.

Buralardan almak durumundaysanız da Voopoo Drag 2. Fakat Drag 2'nin tıpkı ilk Drag gibi felaket düzeyde boya atması sorunu var. Kozmetik takıntınız varsa can sıkabilir.

hepinize öneriler için teşekkür ederim.

voopoo drag 2 gayet güzel cihaz ama boya atma sıkıntısını sevmedim :)
teslanın tipinden ziyade ergonomik ve ateşleme düğmesi güzel görünüyor. düşünebilirim.

Vaporesso Gen olmazsa bu iki tavsiyenizden birini alacağım.

Tc modunu kullanmıyorsan çift pilli en ergonomik cihaz smok r kiss. Çok araştırdım hem boyut hem hafiflik açısından ideal bir mod. Plastik modlardan bir tik daha ağır ama boyut kesinlikle çok iyi

Wild Wolf kullandığım en iyi mod. Mod ların aroma performansına etki ettiği doğrudur. Mtl de düşük watt powerfull modu nefis bir içim sunuyor.

Ekli dosyalar

• 20190703_205516.jpg
    20190703_205516.jpg
    25.8 KB · Görüldü: 17
Lostvape epetite tek pilli, ufak, dna çipli mtl için biçilmiş kaftan listede olmalı bence zamanında kullanırken çok keyif almıştım kozmetik nekadar hassas olsada üstesinden gelinebilir.

sürekli mtl ve bununla paralel 1 ohm üstü kullanan biri olarak tek pilli modlar işimi gayet görüyor.
buna ek olarak ısı kontrolü gerektiren teller de kullanmadığım için yihi veya dna kadar stabil çalışan çiplere de ihtiyaç duymadım.
yukarıda saydığım sebepler yüzünden elektronik sigaraya ilk başladığımda aldığım picomu hala kullanırım. (sadece siyah expromizer'im ile beraber kullanamıyorum, renk uyumsuzluğu gözüme çok batıyor.)
bir de elimden birçok farklı mod geçmesine rağmen satmaya kıyamadığım tesla wye85 var. hem ergonomisi hem sağlamlığı hem hafifliği hem de watt modundaki user ayarları beni modu hep elimde tutmaya itti. uygun sayılabilecek bir fiyata wye85 veya yeni model olan wye86 bulursam hiç kaçırmam onla da uzun süre yola devam ederim diye tahmin ediyorum.
sözün özü saydığım iki modu da öneririm, benim gibi heyecan aramadan e-sigara kullanmak isteyen herkesin işini fazla fazla görecektir eminim.

Lost Vape Epetite DNA60 listeye eklenmeli kesinlikle. Pil sarfiyatı, ergonomisi, tek pilli mtl için çok uygun, TC performansı iyi, yakışıklı, kaliteli bir mod. Tek sıkıntısı temizinden temin edebilmek. Tavsiye ederim ;)

Vapor storm baby 80w Yaklaşık 1aydır kullanıyorum tek pilli çok hafif ateşlemesi gayet başarılı bir mod.Hepsinden önemlisi fiyat performans ürünü 200tl civarı

sadece watt modunda kullanmak için regüle bir mod bakıyorum. yihi,dna gibi chipler ısı kontrol modunda mı ön plana çıkıyor yoksa watt modunda da performansları daha mı iyi. yani o kadar para verilecek bir fark var mı kısacası sadece watt modunda kullanmak için. yukarılarda arkadaşımızın bir tanesi de sormuş tesla punk 86w radarıma girdi. şekil şemal güzel 18650 tek pil. e ben de mtl de watt modunda kullanıcam. alınır sanki gibime geliyor :)

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Üstad 104 mm boyu ile Tesla punk biraz bana uzun geldi. Üzerine de atomizer koyunca neredeyse 14-15 cm lik bir uzunluğa ulaşacaksınız. Bunu dikkate alın.
Yihi ve DNA chipler ateşleme hızları ve stabilitelwriyle öne cikiyorlar. Watt modunda çok çok fark yaratmasa da yine de farkı gorebiliyorsunuz.
Mod seçerken gün içerisinde ne kadar mobil olacaginizi göz önüne alın. Uzun, kalin, ağır modları cepte taşımak zor. Masa başı iş yapiyorsaniz sorun olmaz. Ama sigarayı içmeye dışarı cikiyorsaniz, gün içerisinde hareket halindeyseniz size tavsiyem küçük ve hafif modlar olur.
Temiz bulursanız Sbody Macro, pico 75 (22 atomizer kullanıyorsanız) pico 25, Tesla wye 85 (TC modu da idare eder) Tesla 2 wye 86 (TC modu yok)
Gibi klasikleşen ürünlere bakabilirsiniz.
Çanta da taşırım, dolaşmam fazla, arada ben DL bile yaparım bununla, boy ağırlık önemli değil derseniz Drag 2 Platinium.

Merhaba lar @Elvis bende sizin gibi takıntılı olduğumdan her atomizere uyum sağlayan cepte nazik duran elde ise zarif vt75 nano öneririm hep chip dna hem ateşlemesi pil ömrü başarılı piyasada sağlam bulmak biraz zor pil kapağı düzgün kullanılırsa sıkıntı çıkarmaz ben çok memnunum şahsen

Ayrıca fakirs ürünleride başarılı mekanikleri düz teleskopik 18500 18350 olarak kilit sistemi ve sigortasıda mevcut

Ekli dosyalar

• 20190912_115440.jpg
    20190912_115440.jpg
    27.4 KB · Görüldü: 39
  • 20190912_115440.jpg
    20190912_115440.jpg
    27.4 KB · Görüldü: 40
1,907Konular
128,446Mesajlar
9,851Kullanıcılar
SeymaaSon Üye
Geri