• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Öneri İstiyorum | E-Likit MTL'de Giden En İyi 3 Likit Hangisi?

faraway

Community
1 senesi dl 4 senesi mtl olmak üzere, toplam 5 senedir ceyranlı kullanıyorum..denemedik mod, ato, likit kalmadı diyebilirim, (mutlaka içilmedik daha çok likit vardır)..
son iki seneye yakın 3 likiti dönüşümlü olarak kullanıyorum ;
1) five pawns Grandmaster
2) five pawns Castle long reserve
3) five pawns black flag risen

(arada bazen, canım cigara çektiğinde de %3 le demlediğim black note latakia aroması..kullanıyorum :)

soru şu ; mtl de devamlı kullandığınız bir - iki - yada 3 likit varmı ? Varsa nedir ? Ne kadar süredir kullanıyorsunuz ??

(sadece kullanıcılar lütfen, tedarikçi ve reklamcı olmasın)..

????????

Son düzenleme:
Oyla 0
Grandmaster
Castle long
Tribeca
Calipter Cow
tütünlüler

yani genel yorumlar çerezli ve tütünlü likitlerin mtl de daha çok içildiği..bide calipter cow var (gofret gibi)..tribeca da tütün var ama pek tütün gelmiyor farklı bir tat o..
üç yukarı beş aşağı olay hep aynı :LOL:
Bunların dışında bir şey keşfeden yokmu ? :unsure:
çerezli ama farklı, tütünlü ama değişik, buda olur :geek:????
(not: uzun süre baymadan beğenerek kullanılmış olmalı)

Son düzenleme:
Hocam bildiğimiz tribecayı net alıyorsun yeşil çayı da yanında çay severlere:) hafif tatlımsı çay. 1 tane şeker atmış gibi

@faraway hocam kendi keşfim değil ama yazılmadığı için paylaşayım istedim. Denemek için 30ml demlemiştim ve çok beğendim 100ml daha demleyeceğim en kısa zamanda. Reçetenin adı DaMomma's RY4 Delight… Biraz uzun demleme istiyor, zamanla Catalan Cream RY4'e çok güzel bir lezzet katıyor. Tavsiye ederim..

en iyisi alıp denemek, anca öyle gideri varmı yokmu anlaşılır..herkesin damak zevki farklı olabilir :unsure: :cool:

Yok mu arttıran ? tüyo veren ? ????‍♂️

Son düzenleme:
Son düzenleme:
Arion Raven 200ml kadar tüketmişimdir. Son 6 ayda
Jvaper - Parliement Blue 100ml tüketmişimdir. Son 6 ay
Arada değişiklik olsun die arionun tütünlü likitleri ve premium likitler
NOT: Denediğim hiç bir premium arionun likitleri kadar zevk vermedi.
Five pawns rezerve , Five pawns grandmaster, Bobas, Vct Her biri tüketilebilir mi evet tüketilebilir. Ama muhteşem mi bence değil. Her biri coil killer. Sonuçta o pamuktaki buharı cigere çekiyoruz. ( Onun için her tank sonrası pamuk ve tel değişimi yapıyorum)

1 yıllık kullanıcıyım 3 aşşağı beş yukarı. 6 ay DL Son 6 ay MTL

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Hocam mest long da castle long rezerve edition'u andırıyor.
Yaman ve Vuslat efsanedir zaten.
Farklı deneyimlerimi sorarsanız; aromavadisi 'nin 'Lawa Flow' ve 'Donkey Kahn' dıykitlerini önerimim. Zest sıkı deck'te baymadan gün boyu icilebilecek likitlerdir.
Yok meyveli şerbetli istemem dersen, Castle long benzeri yine aromavadisinin 'Tennessee Cured' dıy kiti bağımlılık yapabilecek bir likittir. Yanliz demleme süresi 3 hafta olmasına ragmen 3 hafta 1 ay beklemenizi tavsiye etmem. Tam tadını almasi 2 ay sürmektedir. Şimdilik aklıma gelenler bunlar :)

1,930Konular
128,746Mesajlar
9,876Kullanıcılar
devransagelSon Üye
Geri
Üst Alt