• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Öneri İstiyorum | E-Likit MTL'de Giden En İyi 3 Likit Hangisi?

faraway

Community
1 senesi dl 4 senesi mtl olmak üzere, toplam 5 senedir ceyranlı kullanıyorum..denemedik mod, ato, likit kalmadı diyebilirim, (mutlaka içilmedik daha çok likit vardır)..
son iki seneye yakın 3 likiti dönüşümlü olarak kullanıyorum ;
1) five pawns Grandmaster
2) five pawns Castle long reserve
3) five pawns black flag risen

(arada bazen, canım cigara çektiğinde de %3 le demlediğim black note latakia aroması..kullanıyorum :)

soru şu ; mtl de devamlı kullandığınız bir - iki - yada 3 likit varmı ? Varsa nedir ? Ne kadar süredir kullanıyorsunuz ??

(sadece kullanıcılar lütfen, tedarikçi ve reklamcı olmasın)..

????????

Son düzenleme:
Oyla 0
Mtl'de şöyle gün boyu içilebilecek bir Bisküvi Likit ve reçetesi bulamadım gitti. Bulunmaz hint kumaşı gibi mübarek

Ben hala aradığımı bulamadım. Hala Arayış içindeyim. Canım sıkıldıkça likit, nbase ve aroma siparişi veriyorum bir umutla, ama yok bulamadım aradığımı.

Son düzenleme:
MTL de bu kadar tatlı aromayı nasıl tükettiğinizi bir anlayabilsem :)
Ben sadece tatlı yememek için aralarda içebiliyorum.
Castle Long falan çook uzak :)

1-Parliament (veya 555+Realcig olabilir, fazlasıyla yakınlar)
2-Dark Sunset
3-Tribeca (canım çok tatlı çekerse aralarda)

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

Öncelikle şunu söylemek gerekirse, daha çok tütün aromalı likitleri tercih eden bir vaperım diyebilirim.

Burdan yola çıkarsam Kesinlikle en başı Tribeca çekiyor;
-Orjinal, Orjinal aromadan demleme ve birçok klonunu içtim
-Grandmaster, canım tatlı ve uzun süreli içebileceğim bir likit istediğinde Gus Tiny Setim ve grandmasterim favori ikilimdir
-CDD Tabak No:4 ve No:8 mükemmel tatlı baharatlı tütün aromalarıdır. En az 1 1 buçuk ay düzgün bir demlemeden sonra Al Day Vape olabilecek tütün aromaları.

Saygılarımla ????

Şahsen bende Şöyle oluyor ;
genellikle sabah (şekerde aşalardayken), castle long reserve , bi 15 çekimde bitiyor cazibesi, grandmasterla daha uzun süre devam, sonra oda bitiyor, black flag yada coffe cream cigar gibi tütünlü bir likitle yine devam, o da kesince, başa sarıyorum, 3 likit gün içinde dönüşümlü ????????
böyle olunca bıkma bayma daha az oluyor..????

Ben dönüşümümü durumlara göre sıraladım.
Tam böyle zamanında "sigara içilecek anlar" dediğimiz yerlerde: yemek arkası, sabah kahvesi, çay-kahve yanında, alkol masasında Parliament(7mg-Spica Pro) içiyorum. Doyuruyor.
Bilgisayar başında çalışırken, normal otururken vs Dark Sunset(5mg-Kayfun v4) içiyorum. Yada tatlı çekmişse canım Tribeca (5.5mg-Kayfun V4)

Sanki sigara ve elektronik beraber içiyormuşum gibi saçma sapan kafalardayım. Bakalım sonunda neler olacak.

Arkadaşlar Merhaba,

Pod Mod'a geçiş yaptım ancak likit sorunu yaşıyorum. Efkar Tiryaki içiyordum ancak Salt likitte tütün aromalı bir likit bulamadım. Tavsiye istiyorum.

Orjinalse grandmaster, klonsa tribeca, boss reserve.
Grandmaster klonları kendi çapında güzel ama orjinal tadı yakalayan yok.

1,930Konular
128,746Mesajlar
9,876Kullanıcılar
devransagelSon Üye
Geri
Üst Alt