• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Öneri İstiyorum | E-Likit MTL'de Giden En İyi 3 Likit Hangisi?

faraway

Community
1 senesi dl 4 senesi mtl olmak üzere, toplam 5 senedir ceyranlı kullanıyorum..denemedik mod, ato, likit kalmadı diyebilirim, (mutlaka içilmedik daha çok likit vardır)..
son iki seneye yakın 3 likiti dönüşümlü olarak kullanıyorum ;
1) five pawns Grandmaster
2) five pawns Castle long reserve
3) five pawns black flag risen

(arada bazen, canım cigara çektiğinde de %3 le demlediğim black note latakia aroması..kullanıyorum :)

soru şu ; mtl de devamlı kullandığınız bir - iki - yada 3 likit varmı ? Varsa nedir ? Ne kadar süredir kullanıyorsunuz ??

(sadece kullanıcılar lütfen, tedarikçi ve reklamcı olmasın)..

????????

Son düzenleme:
Oyla 0
Hussar, dvarw, momentous gibi atoma tavan tanklarda calipitter chow dan vaz geçemiyorum kayfun v4 castle long castle long reserve vct, smoant pasito da salt halo tribeca

DL hiç kullanmıyorum. MTL de de çoğunlukla % 7 - 8 Kanzi aroması ile kendi yaptığım aromasına 80 - 90 ml nbase e 0.4 - 0.5 ml kadar TFA Spearmint ve 1 ml kadar da TFA Lemon yada Lemonade yada Key Lime ekleyerek yaptığım kendi evyap ımı kullanıyorum...

1-Django 13
2-E-liquid France Supreme
3-Pistachio

Tabi zamanla değişmekte eskiden bayılarak içtiğim tribeca , castle long gibi likitleri artık içemiyorum çok sıkıldığımdan

1. Five Pawns Castle Long
2. TFA Coconut Extra + TFA Cheesecake Graham Crust
3. Tribeca

2numaralı likiti bir satıcıdan aldım buna benzer bir likitti Coconut cheesecake adında satıyordu tekrar bulamadım. Orjinali varmıydı hangi likitin klonuydu bulamadım tedarikçilerdede buna benzer bir likit bulamadım sonuç olarak kendim yaptım uzun süredir tüketiyorum. Buna benzer bilen varsa denemek isterim.

0.75 ohm 3.6 volt
Grandmaster
castle long
Black note latakia (3.20 volt)

Tütünlü olarak cdd 1-2-4-8 deneyen varmı ? hangisini tavsiye edersiniz ?

1,907Konular
128,443Mesajlar
9,851Kullanıcılar
SeymaaSon Üye
Geri
Üst Alt