Goygoy Nargile Çekim Elektronik Sigara?

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Başta belirteyim. Ben bazı likitleri kullanınca günlük, bazı likitlerde de 2-3 günde bir pamuk değiştiriyorum. 5-10 dk sürüyor. Nargile hazırlamaya kıyasla hiç bir şey. Ayrıca gözünde büyütme, oldukça kolay. Telleri de 3-4 hafta kullanıyorum.

Öncelikle sıfır takıntın yoksa ikinci eller baya uyguna geliyor. Whatsapp ve telegram grupları var.Takip edersen mutlaka uyguna denk gelir.
Benim tavsiyelerim de omeringen'in tavsiyelerine benzer olacak. İlk aşamada fiyat olarak abartılı olmayan ama seni üzmeyecek ürünleri tavsiye edeceğim. İhtiyacın olanları yazayım ben. Özelden yazarsan da detaylı yardımcı olurum.

Çift pilli mod: (ikinci el)
Modların 510 pin olması önemli. Daha sonra farklı atomizerler de alıp bu modlar ile kullanabilirsin.

Gaur21
(Ateşlemesini çok övüyorlar, ikinci eli 2000-2300₺ civarı. Alttakiler 500-600₺ civarı daha uyguna bulunur.)

Geekvape L200
Centaurus m200
Thelama quest 200w

Atomizer:

Dead rabbit v3 rta (ikinci eli 1200-1400₺)
İlk atomizer olarak bence en uygun atomizer kendisi olur. Sarıma alıştıktan sonra ilerde altan hava akışlı atomizerleri de denersin.

Alttaki malzemelerin hepsini forum tedarikçisi
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!
dan alabilirsin.

Pil (dönüşümlü kullanmak için 4 adet)
Pil şarj cihazı (Nitecore new i2 güzel cihaz)
Hazır sarım performans teli
Pamuk (coton bacon prime öneririm)
Seramik uçlu cımbız
Yan keski (teli atomizere göre kısaltmak için)
Pamuk makası ( küçük iyi kesen bir makas da iş görür)
Bu malzemelerin bir kısmını içeren sarım çantaları da var, göz atabilirsin.

Hocam çok güzel yazmışsın, anlatmışsın eline koluna sağlık. 2. El tercih etmememin sebebi bozuk çıkar keyfe keder verir uğraşmamak için sıfır bulamazsam tabi ki 2. Ele yöneleceğim bu saydığınız cihazları tankları sıfır bulabileceğim bir yer var mı?

forum tedarikçilerine bak ama çoğu ürün yukarıdada dediğim gibi kit olarak satılıyor. Eğer tel ve pamuk ile kendin sarım yapacaksan kitlerin atomizerlerini boşuna almış olacaksın. Biraz kurcala bak bakalım. Ürünlerin videolarını bulup izle bol bol

Dostlar konuya noktayı koyuyorum iyi mi yaptım kötü mü bilmiyorum. @IspartaN önerisini göz önüne alarak themela quest mod siparişi verdim + dead rabbit pro rda siparişini de verdim.

Sizce nasıl bir set oldu?
İyi mi yaptım kötü mü oldu?

Yorumlarınızı bekliyorum…

İyi güzelde, elimden düşürmüyorum çok sık içiyorum diyen birinin tanksız, sürekli pamuğa likit dökmesi gereken bir atomizerle ne kadar süre dayanacağını bilemiyorum. Biraz daha düşünüp araştırsaydın keşke. Ürüne de kabaca baktım yanlış ürüne de bakmış olabilirim tabi.

Anladığım kadarıyla sipariş tedarik edilene kadar bir süresi var bu süreçte mod için birşey diyemem, zaten kötü bir cihazda seçilmemiş ama atomizer için değişim şansı var sanırım, konuştuğuma göre. yeni başlayan için çok zorlayıcı ve çabuk pes etmeye meyledebilir diye ben hatırlatmak istedim. Yine kendi değerlendirsin yorumlardan yola çıkarak. Ben çok üşenirdim çünkü zırt pırt likitle falan

İlk başladığım zamanlarda DL podmodtan Dead Rabbit V3 RTA’ya geçmiştim hocam. Buharın sıcaklığı yüzünden 20 puff (dryburnlar dahil) kullanıp sattım. RDA’yı düşünemiyorum 😁 Dediğiniz gibi podmodtan geçen birine benim de önerim single coil RTA olur. Biraz daha iyi aroma almak için cepte likit şişesi taşımam sanırım 🤣

Değerli tecrübeli arkadaşlar modun siparişini verdim rda yı iptal edebilirim değiştirebilirim.

Bende zırt pırt likit doldurmak istemem themela Quest’e hangi tankı alayım? kylin mini v2 Mi
Rabbit V3 Rta mı

aslında rdalar düşündüğünüz kadar sıcak değil. hatta bazı rtalardan soğuk bile olabilir çünkü bir yanma odası yok. 0,09 ohm 28mm sıcakken 0,11 ohm 25mm de sıcak olur. bu durumda 0,11 i 28 mm rdaya takarsanız da sorun kalmaz :D

Buhar sıcaklığı olarak RDA>RTA>PodMod, ilk iki seçenekte tel direncini biraz arttırıp watt düşürerek denenebilir ama yine de podmodlara göre sıcak kalacaklar. Sıcak buhar seviyorsanız bunu sorun etmenize gerek yok.
RDA’nın içim keyfi iyidir ama 5-10 puffta bir pamuğa likit dökmeniz gerek. Bununla uğraşırım derseniz problem yok hocam. Uğraşılmaz derseniz aynı atomizerin RTA’sı da mevcut.
Hem sıcak buharı çok sevmem, hem çok uğraşamam derseniz tek coilli RTA’lar mevcut. Kylin Mini V2, QP desing’in bazı atomizerleri gayet iyidir. Bulabilir misiniz onu bilemiyorum. Çoğu tedarikçi bunları getirmiyor.

1,897Konular
128,309Mesajlar
9,843Kullanıcılar
HalitSon Üye
Geri
Üst Alt