Goygoy Nargile Çekim Elektronik Sigara?

Hocam arkadaşın aklına gelmeyeceği için ben sorayım tek tel tavsiye etiğiniz kylin mini v2 atomizer ileride 2 tele geömek istenirse değişim isteyecek. Peki bunun yerine Rabbit V3 Rta 2 telli bir atomizer olmasına rağmen sanırım çapraz olarak tek tel kullanılabiliyor. Böyle bir işlem mantıklı olur mu. İleride çift tel opsiyonu cepte tutmak için soruyorum.

biraz daha kafa karıştırayım :p

aromamizer plus v3 alırsanız 3-4 coil bile sarabilirsiniz :ROFLMAO:

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Bu sorunun cevabını ustaların vermesi lazım ben DL pek bilmiyorum ama kabaca mantık kurduğumda daha çok pamuk, daha çok likit, daha çok tel, daha çok pamuğa değen tel yüzeyi ve bu teli ısıtabilmek için daha çok pil gücü anlamına geliyordu çift tel sarım. Buradan yola çıkarak muhtemelen daha çok buhar da elde ediliyordur.
Soru sanırım çok abartmaya gerek varmı olmalı. Ama el altında her ihtimale karşı bulunsun denirse ve 2 tel olmasına rağmen tek tel ile de kullanılabiliyorsa diye de değerlendirilmeli.

2 coil olunca yüzey alanı x2 oluyor, yüzey alanı arttıkça kabaca aroma daha iyi oluyor diyebiliriz hocam. Buhar sıcaklığı da buna oranla artıyor.
Hocam zaten bir niyetim var, sadece aroma işinden çekiniyorum. MTL’de kullandığım 2 aroma var, aylardır onları dahi bulamadım. Seçeneği arttırıp sorunu arttırmaktan korkuyorum 😁

hocam hep sana muhalefet gibi oluyor kusura bakma artık ama burada da atomizerin baca yapısı, yanma odası, coile çarpan havanın geliş açısı çok etkili.

yani single coil rtadan aroma almak daha güzel gelir bri çok kişiye. genel kanı dual coilin daha iyi aroma verdiği yönde olsa da rdl kullanıcıları single coil dl içiminin daha aromatik olduğu yönündedir.

o nedenle aio bu tarz içime sahip kullanıcıların vazgeçilmezi oldu

yani aslında kimisi ato önemlidir kimisi likit önemlidir diye tartışadursun; tüm bileşenler çok önemlidir bence.

İlerleyen dönemdede sarım malzemeleri ve bu modun üstüne dl güzel bi rta çekerip sarıma yavaş yavaş geçersiniz

1,897Konular
128,310Mesajlar
9,843Kullanıcılar
HalitSon Üye
Geri
Üst Alt