• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Kullanıcı Kulübü Penodat RBA-RTA Kullanıcıları Kulübü

pruda

Community
Web Sitesi
www.audioend.com
Merhaba forum ahalisi. Beni üzmeyen nadir atomizerlerden olan penodat'ın baktım ki ne kulübü var ne perveri :)

Bu vazife bana düşüyor sanırım.

Kullanıcılardan dinlemek isterim, ne tür sarımlarda ne tür aromalarda nirvanayı yaşıyorsunuz.

Gönderin gelsin

bu nasıl kaçmış iyi akıl etmişsin @pruda

her zaman söylüyorum çok paran yok ve kafan karışıksa yeni bir ato arıyorsan ve
kurulumu basit aroması iyi olsun istiyorsan olay Penodat

heralde bu atoyu akıtana kupa verirler :ROFLMAO:

Arkadaslar yaklasik uc aydir pod kullaniyorum ama bendeki sikinti su sekilde atoyu kuruyorum ikinci ucuncu gununde hava kanallarindan likit akitiyor yogusmadan desem olabilir pecete ile temizliyorum fakat 510 pinden sizma yapiyor ufak ufak bu terleme boyutunda modun icine gecmemis ama rahatsiz edici bi durum geçen 510 pini vs soktum temizledim iyice siktim ama surekli bakma ihtiyaci duyuyorum bu 510 pine teflon bant mi sarmali ne yaparsam ordan sizmaya engel olabilirim 510 pin ve beyaz bir plastik var sadece alt kisimda

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

yok artık üstad ben artık pamuklamaya dikkat bile etmiyorum
likit bitiyor açıyorum üstten direk dolduruyorum ne basıncı al ne deliği kapa hiççç bişey dümdüz devam

valla hakkatten size kpalıyım durun siz bekleyin

3378

buyrun kupanız ?

@KeaSH07 ye katılıyorum, ne Penodatı ne de türevi Siren vs. atoları bir sevemedim gitti (n)
O pamukları sallıyorsun ya aşağı halat gibi, ne içim zevki veriyor bana ne de göz estetiği :sick:
Bir de atomizer dediğin kırma olmayacak aga, hava ayarını tam aç DL olsun, iki aparat tak Mtl'e benzesin o_O
O yüzden almayı bile düşünmedim, ama kullanıcıları da baya memnun bir de öyle bir durum var :D

Arkadaşa aldık bir tane. Şöyle akıtmaz, böyle güzel diye övdüm. Sarım yapıyorum, maksat görsün öğrensin. Pamukladım, likiti koydum... Şırıl şırıl geliyor hava kanalından. :) ben de anlamadım nasıl olduğunu. :)

@Turk işin garibi ben de penodat kullanıyorum. Şimdiye kadar hiç öyle bir sorun yaşamadım. İlk defa o zaman aktı, sonra bir daha olmadı.

3 Penodat'ımla yerimi alayım; 27GA teli beğeniyorum bu atomizerde, 26 sıcak 28 aroma biraz düşük geliyor. Kanthal ya da Nichrome, 6 - 7 tur ideal içimim, pamuk rayon bol ve sıkı yerleştirilmiş, uçlar güzelce tiftiklenmiş olacak :).

1,896Konular
128,300Mesajlar
9,839Kullanıcılar
Vanli44Son Üye
Geri
Üst Alt