• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Kullanıcı Kulübü Penodat RBA-RTA Kullanıcıları Kulübü

Ultem tank kullanmaya başladım. Akıntı bayağı azaldı. Sadece mod yan yattığında yapıyor. Bu arada ultem lezzeti de olumlu yönde değiştirdi. En azından diamond cut borroughs likitte. Başka likit henüz denemedim.

Hocam su akitma problemini bende yasiyorum ve cozemedim hala coilin bacaklari altta mi kalacak ustte mi olacak ne denediysem olmuyor en son 510 pinden bile akitti

Selam,

2 aydır severek kullanıyorum penodatı. Ultem cam tavsiye eder misiniz?Artı'sı nedir? Bir de iyi bir sriptip önerisi istiyorum.

Teşekkürler...

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar cotton bacon prime gibi fazlasıyla emici bir pamuğu tiftiklemeye gerek var mıdır?

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Ultem şeklen ve işlenmesi daha kolay bir malzeme cama göre ama atlanmaması gereken husus cam sağlıktır. camın da kriterleri çeşitleri var elbette ama sıhhi açıdan tepe noktadadır, temper ile kırıldığında kesme batma durumlarının önüne geçilir. 80 liraya ultem değil kırılmaya mukavemetli cam satın almak isterdim ben mesela..

Arkadaşlar dolum yaptıktan sonra ters çevirip hava deliğini açma işlemini bıraktıktan sonra bir kere bile akıtmadı. 2 gündür sıfır akıtma. Sanırım bu ato bu hareketi sevmiyor.

hocam penodatın akıtması çok garip bir durum. atomizerin sağa sola yatmasından ziyade pamuklama ile alakalı olabilir, bir diğer ihtimal ise yine pamuklama ile alakalı olarak 5 delilki pin ile kullanıyorsanız hava kanalına likit sızma ihtimali o denli yüksek. 1 yıldan fazladır kullanıyordum penodatı ( düne kadar ) bir kere bile akıtma yapmadı. muhakkak zaman içinde hava kanalına likit birikiyor ama bu sızıntı değil kesinlikle. belki terleme ile alakalı olabilir.
kullandığınız pamuk nedir veya pamuklamanız nasıl bilemiyorum ama gözden geçirirseniz sorunu çözersiniz.
öyle hava kanalını kapatayım ters çevireyim döndüreyim besleme açayım gibi dertleri yoktur penodatın.
bıkkınlık döneminde yalapşap yaptığım sarımlarda bile akıtma yaşadım :)

İşte 2 gün öncesine kadar hep ters çevirip açıyordum. Öyle yapınca akıtıyor demekki. Yoksa her olasılığı defalarca uyguladım. Az,orta,çok pamuk, 26awg,28awg, düşük ohm yüksek ohm. Her akıtmadan sonra decki yıkayıp kuruladım. Banamısın demedi.

Çok merak ettiğim bir atomizer. Uzun süredir de takipteyim ama nedense denemeden de almak istemiyorum. Şu alım satım işlerinden mi yoruldum yoksa İDA rda nın kolaylığından bi üşengeçlik mi bastı bilmiyorum :D Belki bir gün bir buluşmada yada bir buhardaşta denk gelirsem denemek istiyorum mutlaka.

Penodat için (hatta benzeri deckli Siren 2 içinde) o üstten dolum yapınca ters çevirip kapatma gibi akrobatik hareketler gerekmiyor hocam çünkü basınç sorunu oluşmuyor, sorunu çözmüş olmanıza çok sevindim :).

1,895Konular
128,277Mesajlar
9,840Kullanıcılar
alperennSon Üye
Geri
Üst Alt