Sihirli Grup Sihirli borsacılar

selamın aleykümmmmmmm sihirli borsacılar :) foruma hayırlı uğrulu olsun
@GaziHazar gel hele gel mekan açtık sen yoksun :D
borsa deneyimleri tecbüreberi terste kalışları ve dahi teknik ve temel analiz bilgisi paylaşacak arkadaşlar aranıyor :)
hiç bir bilgi sizde kaldığı sürece değerli değildir :)

ooo açılmış hayırlı uğurlu olsun :love::love::love: teşekkürler @Koba üstad

ilk tecrebüm borsaya yeniden girdiğimin ertesi günü borsanın çakılması sonra biraz toparlayıp yeniden çakılması ????????????... baktın uzun süre tırmanış rallisi var girme

YTD ????????????

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

benimde ilk tecrübem gidiyor gidiyor diye bir hisseye girdim arkadaştan duyduğum ne teknik nede temel baktık sonra zararına 2 ay sonra sattık . :)
anladım ki teknik ve temel bakmadan duyumla bir hareket yapmıyacan :D
ayrıca şükür elhamdülillah demeyi bilicen :)

cezaevi personelim üstadım ben bilgisayar işletmeniyim :) pc başında olunca vakit buldukça da şu pandemi muhabbetine bir başladık geçen sene marttan beri borsaya girdik debelenip duruyoruz :D tıngır mıngır :D sen ne iş yapıyon üstadım ?

turizm aslında bu aralar arkamızda ayı bağırıyor ama çift ekran olunca birinde açık sürekli idealdata yapacak bir şey yok. akşamları da bakıyorum hisselere falan...

bu arada kağıdın birini çanağı katlayınca aldım dedim yeni halka arz yürür daha yürümedi ???? ???? ???? ????

• Beğendim
Tepkiler: HMA

yav bizim ekranlar müsait değil ben mecburiyetten bakanlığın netinin kısıtlı olması nedeniyle vakıf trade online ile işlem yapıyorum ama yıldım yeminle aracı kurumlar daha iyi aslında :( neyse buna da şükür diyoruz hiç olmazsa ekranı görüyoruz .

dediğin hisseyi tahmin ettim :) G ile başlayan ise sanki bir sin formasyonu var gibi gördüm halka arzındanda aldık bakalım nasıl olcak :) inşallah 17 lotla zengin olurum :D :D
bu gün diğer halka arza gireyim dedim de yapamadım yarına artık bi şekilde talepte bulunacam.

info yatırım öneririm cep telefonun ekranı biraz büyükse güzel - sadece cep telefonunda güzel

YTD ???? ????

PS imza eklemeyi bulamadım

1,892Konular
128,235Mesajlar
9,832Kullanıcılar
ebakalimSon Üye
Geri
Üst Alt