Sihirli Grup Sihirli borsacılar

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

hocam marbaş kullanıyor birde ona bakıyorum ben başka kullanan aracı kurum varsa onada bakıcam artık hangisi olursa . anlık veri hepsi veriyor sanırım . ama derinlik ve aracı kurum dağılımın ücretli olarak biliyorum bende ücretli alıyorum zaten.

aynen bankalar 1 k da 1 alıyor benden ne yaptımsa düşüremedim bir aracı kurumla görüştüm onlar 10k da 4 dediler , ayrıca hacme göre de aylık olarak belli bir komisyon bırakınca derinlik ile aracı kurum bedava dediler . ki benim için bu aralar biraz zor daha öncesi güzel hacim yapıyordum günlük :) şimdilerde çakıldım bir kağıda .
yenge hanımla konuşursanız eğer bu konuyu iyi olur. eğer foreks web uygulaması varsa düşünürüm ordan hesap açmayı ayrıca tanıdık olması her zaman iyidir :)

@gertan72 ustad sen o lotla o maliyete yuksek dedin ya bittim yukselen kagitlara sevinemedim bile

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:

• Komik
Tepkiler: HMA
Yatırım tavsiyesi olmadan şu kağıda dikkat et diyen yok mu ? :)
Kripto ile ilgilinen buhardaşlar için (tabi ki yatırım tavsiyesi değildir ama) eth yıl sonu hedefi 5000 usd lafı dönüyor.
Ayrıca @HMA bir ara özelden görüşelim :)

DNISI dün tavan kapattı bugünkü açılışa göre yeni bir tırmanışa geçebilir :):):)
akbnk hedefi 9,18 görünümünde ancak stop loss konusunda dikkat edilmeli...

şu an başka kağıt arayışım devam ediyor benim de

ve tabiki yatırım tavsiyesi değildir... :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

yatırım tavsiyesi içermesede şuan macd ve rsı kesişimi gerçekleşmiş olan iki hisse dikkatimi çekti birinde zaten yüksekten çakıldım. birini daha önce al sat yapmıştım.
1 AKENER
2 HLGYO
iki hissede günlükte rsı ve madc olarak kesişim vermiş ...
Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir :)

Cümlemizin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Beğendim
MTRKS
TUREX
QUAGR

hayırlı olsun

• Beğendim

amin hocam amin :) bu arada SNPAM %10 vermiş sabah sabah gördüm moralim bozuldu :D analizini yaptım göz ardı ettim hem macd hem rsı al veriyor yine onda :) bakalım akenerji ile hlgyo da ne olcak geçen gün ondada al vermişti iki indikatörde

ikili tepe (hatta üçlü tepe) çalıştı. şimdi görüşleriniz nedir?

ZqIEW5A5.png

1,915Konular
128,511Mesajlar
9,855Kullanıcılar
VapeTSon Üye
Geri
Üst Alt