Sihirli Grup Sihirli borsacılar

Orasi oyle ama ben info yatirimin calisanlarindan ve sosyal medya destekelerinden memnunum.

Ytd

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Beğendim
Tepkiler: HMA
Ilk grafigi atayim siftah benden olsun

f121dfabde0a0931fb5b69ffd48631d3.jpg

Ytd

• Beğendim
Bist100 'ün, 1200 bandına çekilirse kuvvetli girmeyi düşünüyorum bankalara
Ytd

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
1220 leri geri göreceğini sanmıyorum ama ekim öncesi direnciydi. çok küçük bir ihtimal olarak olabilieceğini düşünüyorum. bankalar genelde mb açıklamarından önce geri çekilmeler yaşıyor. şu an bir çok bankanın fiyatı çok ucuz. daha ucuzlar mı bilemem

ytd

Bu nedir yaw yeni arz diğerleri niye böyle olmadı canına yanayım ????????????????????????????????????????????????????????????

1617193060281.png

11 lot mtrks geldi,hayırlısı :)

Bu arada eşim borsa aracı kurumda çalışıyor,hesap açmak isteyen olursa yardımcı olabilirim.

b97ead8a9f9f5f9efc24030b3c231b19.jpg

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğendim
ntgaz ı elinde olana ilk tavanı hayırlı olsun :D
matrisk vere vere zaten 11 tane vermiş :D
etrafımda kim varsa herkes gitmiş yatırım hesabı açmış halka arzlara girmiş önüne gelen alıyor :D o yüzden lot sayısı düşmüş matrisk e 700 bin talep varmış yeni gelecek olan halka arzlarda muhtemelen düşük sayıda olur .
şuan xu100 endeksimiz yeşili yaktı 1410 seviyelerinde ilerliyor. bakalım ne yapacak inşallah aşağı kırmaz endeks ters flama yapmıştı aşağı kırarsa sıkıntı ama yönü gel gel yaptıkları için mi yukarı anlayamadım ulan bu piyasa yapıcılar yokmu ahh ahh :)
garan yine aldı başı çekiyor zaten şu sıralar nerdeyse pandemi sürecindeki yerine gelmişti inşallah bankalar yürür de güven gelir borsaya .
ntgaz elektirik endeksine gaz mı verdi ne olduysa yeşil yeşil heryer :D

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

hocam eşinizle görüşsek ya bir benim problemim var aslında yardımcı olurlarsa güzel olur bende geçmek istiyorum aracı kurumlara ama uygulama sıkıntılarımız var iş yerinde her aracı kurumun web sürümü açılmıyor engelliyor. canlı veri ve derinlik alamadıktan sonra benim işime yaramaz. şuan kullandığım vakıf bank trade online ise foreks alt yapısını kullandığı için webclinet ile girebiliyorum. eğer alnus ta bu yönden yardımcı olursa geçer hesap açarım oradan da

Hayirli ugurlu olsun ben idealdatayi kapattim dun itibariyle elimdekileri bekledigim icin ama derinliksiz canli datasiz bu isler zor gercekten. Simdi web client lara bakiyorum isbank guzel geldi baya. Benim icin onemli olanlardan biri de tradingview grafigi olsun. Adamlarin grafigi gayet guzel.

• Beğendim
1,915Konular
128,508Mesajlar
9,854Kullanıcılar
BayramZKNSon Üye
Geri
Üst Alt