Sihirli Grup Sihirli Sözlük

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Betelgeuse icin cevapladiysaniz eger bunun icerisinde krema mevcut degil Serkan hocam bi yerde bilgi hatasi olabilir
Edit: bende de olma ihtimali var tabi
Edit2:uretici sayfasini da kontrol ettim aciklamada geçmiyor
Ve az once de bahsettigim gibi su an buharliyorum ,krema tadi alamıyorum ????

Merck daha iyidir kesinlikle
Siegfried nikotinde bir tik keskinlik mevcuttur
Nasil tarif edebilirim bilmiyorum ama
Bir tabir vardir yag gibi kayma
Merck te bu durum vardir....
Siegfried te ise dikkat ettiginiz takdirde belli belirsiz keskinlikten dolayi bir (takilma ) diyeyim yaşanır
Tabi iyi bir likit hazirlama sureci gerceklesti ise bunu cok “dikkat etmezseniz” farketmezsiniz bile
Merck daha iyidir
Avoria hic denemedim genellikle vg olarak carlo erba kullanir bircok üretici kalan icerik ise merck tir
Mtl isler değişir yine carlo erba
Ve chem bilesenlerinden uretilenler mevcut
Siegfried kullanarak urun ureten duymadim varsa da bilmek isterim tabi ????

Çok Teşekkürler, Tamamdır O Zaman Merck Deneyeceğim.

Ben 4mg Siegfried İle Demlenmiş Likit Denedim Olağan Dışı Bir Şey Algılamadım. :D

Ne Boğaz Yanması, Ne Öksürük, Yalnız Vurum Bir Süre Sonra Düştü.

6mg Merck Likit Denedim Vurum Sanki Daha Az Ama Yağ Gibi Kayıyor O Gerçek. .

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!
Burada @Mordor Buharcısı Adlı Arkadaşımız Krema Var Diye Belirtmiş.

Siteyi ben de kontrol ettim evet açıklamada kremadan bahsetmiyor lakin betelgeuse birkaç meyve aromasından oluşuyor bağlayıcı bir tat olarak krema kullanılmış ve içerikte açıkça belirtilmemiş olabilir, nihayetinde sitelerde inceleme şeklinde bir tat yelpazesi belirtilmiyor, baskın tatlardan bahsedilmiş olabilir ama ben aradan bir krema tadı aldığımı net bir şekilde hatırlıyorum tabi kullanılan atomizer ve diğer değişkenler farklılık arz edebilir. Selamlar.

Betelgeuse gerçekten başarılı buldum ben. Forumda arion inceleme sayfasında çizittirdim bişiler hatta.

Orjinal aromalardan diy kit içinde pastane tütün meyve karışık bulabilceğiniz keyfnbase.net adresinde premium aromalar kısmından bakınabilirsiniz ustadım @SerKan1923
30ml diy kitleri de mevcut. Ruthless, nasty, dinner lady ve loaded aromalar var.

Pusulası olmayan gemi bile rotasından bu kadar sapmazdı yeminle:) ; konu ; sözlük ve günlük yaşamımızda kullandığımız yabancı kelimeleri Türkçe anlamları ile beraber yazmak ve bunun üzerine konuşmak, konuşulan ; aromalar , tarifler , hazır karışımlar ve demleme.

@SerKan1923 Nispeten konuyla ilgili, bir arkadaşın çeviri ricasına verdiğin cevabın içerisinde , konu bir anda nasıl " ne sattığını bilmeyen sığırlara " geldi hocam:)

önceleri çok likit alıp attım. tütünlü likitlerde istediğimi bulamadım tatlı likitler belli bir zaman sonra baydı derken meyveli arayışım başladı. kendim demleyeyim dedim kimyager olmak lazım tütünden %5 ekliycen viskiden %7 hindistancevizi %10 ama totalde en düşük oranda olacak dediler. bu ne yaw dedim. bu şekil ben yapamam yok mu tembel avrat işi bişeyler dedim. DIY kitler var ahanda tam benlik. 4 farklı markanın orjinal olduğu söylenen diy kiti aldım. üçünü çöpe attım biri sırf tereyağdı. nasty juice asap grape favorim oldu. 30 ml lik tüpte 6 ml aroma geliyor 24 ml nbase ekliyorsun. ben merck merck merc ve sigma merck merck aldım. önce sırf nbase denedim biraz 3m biraz acı geldi. o yüzden sigma vg %80 merck pg %20 merck nic 3mg ile demledim asap grape i. geçenlerde orjinalini aldım tadı yakalamışım. o yüzden 60 ml aroma ile 250 ml nbase aldım karıştırıcam.

du bakalım neler olacak

Ben bu karisimlari aklimda bile tutamam, aldigim base'in markasini bile unutup (siseyi de atmistim) maillerden bulabilmistim :)

Ve Aleyküm Selam.

Eyvallah. Aslında İçinde Olan Her Şeyi Yazmaları Lazım. . Ayrıca Krema Olduğunu Öğrenmem Çok İyi Oldu, Teşekkür Ederim. Sağ Olun, Var Olun.

Eyvallah. Kesinlikle Deneyeceğim. :) Likitleri Demlenip İçtikten Sonra Yazacağım. Tekrar Teşekkür Ederim.

Eyvallah. Çok Sağ Olun, Teşekkür Ederim. İnceleyip Kafama Yatanları Alıp Demlendikten Sonra Yazacağım.

1,892Konular
128,235Mesajlar
9,832Kullanıcılar
ebakalimSon Üye
Geri
Üst Alt