• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Sirius Kullanıcı Konusu Sirius Mods Dna 75

Tasarımı ve genel sadeliği çok çok beğendim. Alüminyum kasa olması hafif olacağını, anodize kaplama kısa vadede boya sorunu yaşamayacağımızı gösteriyor. Siyah renk direkt benim olayım zaten. Cidden çok şık. SS renk atomizer ve siyah mod kombinini görsel olarak SS renk ato ve SS renk mod kombininden çok daha fazla beğeniyor ve şık buluyorum.

Bu tarz pil kapaklarına biraz mesafeliyim sadece ama olsun.

DNA75'ın parekende fiyatı 50$ olmuş kemiksiz. Mod'un fiyat etiketi de bizleri biraz üzebilir / sarsabilir bu nedenle. Nasıl alacağız ya da alabilecek miyiz bakalım?

Bir de tabi gönül isterdi ki çip DNA75C olsun. Ama bu fiyatı daha da artırırdı malum. Bir de ben kişisel olarak artık 2x700 mod'lara yöneldiğimden 2x700 destekli bir mod olmasını da çok isterdim ama artan boyut nedeniyle bu hala hoş görülmüyor, anlayabiliyorum.

Boyutları göremedim ama tahminim 86x25x40 gibi duruyor, Bir çok mtl kullanıcısı gibi ben de keşke kanguru mod olsaydı diyorum. :rolleyes:

Bahsedilen fiyat aralığında çıkarsa ! benim şahsi fikrim ben bu parayı vermem aga. Bir de hep inkiliççe bir tanıtım yapılmış, Engin abi niye kendi konusunda bir başlık açmadı? sanırım yurtdışı ağırlıklı çalışılacak.
Not: Polemik çıkarmıyorum, bu sadece benim düşüncemdir.

Tuşlar ve 510 connectordeki sirius logosu çok hoş duruyor. Bu ayrıntılar olmasa Jac vapourın baya baya aynısı. Pil kapağı crom ve sorun yaratabilir. Şu kurlarla ucuza hiçbir şey bekleyemiyorken keşke 75c olsaymış.

Tam mtl'ci işi, sade, hafif ve ergonomik bir mod gibi duruyor. Tuşlar ve 510'daki detayları çok beğendim.
Sert eloksal kaplama son derece doğru tercih. Toz boyadan da normal eloksaldan da daha dayanıklı olacaktır.

Ben de 21700 pil kullanıyorum son zamanlarda lakin bu pilin temel sıkıntısı; Samsung gibi markalarda doğru ölçülerde pil bulabilirken Efest vb. marka pillerin bir standardının olmaması. Bu sebeple Çinli modlarda Samsung 21700 tıkırdıyor, Dicodes'e Efest girmiyor.
Ağırlığı sorun etmiyorum ama DNA60 veya Dicodes çip dışında ergonomik 21700 mod yapabilmek pek kolay değil gibi geliyor bana çip ölçülerinden ötürü.

Keşke diyorum, keşke DNA75 yerine 75C olsaydı. Çipset ölçüleri aynı, ekranda fark var sadece. İçine bir de Sirius tema yapardık. Vallahi temayı da ben yapardım bak, öyle gaza gelmişim :)

@Anton özledik mirim. Selamlar.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
40 50 wattlarda kullanıyorsan molicell p42A al üstadım. 40t ve 30tden regüle modlarda daha verimli. Birikim satıyor Türkiye'de.
Vidalı kapaklı modlar için güzel , uzun olmadığı için standart ölçüden, kapak dışarıda kalmıyor veya pili ezmiyor. Ben aegis max ile dışarıda kullanıyorum çok memnunum.

Sübhanallah ibretlik paylaşım, hayırlı Cumalar hocam.
"Sirius Mod pazarlama gururla sunar" Senelerdir aynı taktiği (Kemal Özkan gibi ucundan eccük eccük) uygulayıp farklı sonuç alınmayan satış tekniği ise yarıyor demek ki.
Şaka bir tarafa ne diğer mahallede ne de burada PR çalışmaları yapmamalarının sebebi olarak bu kurlarla kesin yurtdışı odaklı çalışacaklarını düşünüyorum. Yurtiçi fiyat uygun (kime göre neye göre?) olmazsa bir iki fan ve eş-dost dışında alacak kişi sayısı düşük kalabilir.
Yine de camiaya hayırlı olsun.

Elimde 4 tane Samsung 40T var, İkisi oldukça yaşlandı, diğer ikisi de 1 yaşına geldi. Değişim zamanı geliyor. Molicell P42A için Mooch'un test raporunu okudum. Malesef ilk mesajımda yazdığım aynı konudan (Ölçü farkları) bahsetmiş:
"They are a bit larger than the Samsung 30T and 40T and might not fit in a mod where the Samsung’s are already a snug fit."

Dicodes 21700'e Samsung piller tam geliyor. Molicell uymaz sanırım. Korona sebebiyle yurt dışına da gidemiyorum. Gidebilsem Samsung 50E2 alacağım aslında. Bakalım.

Bence de 75c olmalıydı chip, hiç değilse 75/75c alternatifli olsa daha hoş olurmuş. O kadar dolares verdikten sonra, bari tam olsun;)

Engin abi kaç senedir bekliyoruz modu
Geçen sene bari çıksaydın para biriktirir ikinci elini alırdım :)
Bir hayal olarak kalacak benim için, alacaklara hayırlı olsun

O değil de canlı yayında kim fokurdatıp yorumlarını söyleyecek bize

Mod. güzel ama fiyat?
Mod güzel acaba ağırlık?
Mod.güzel kanguru mod olaydı ve hafif malzemeden tadından yenmezdi.
Çip takıntım yok kantal tele muji pamuğa lüks olur.
Hayırlı uğurlu olsun.

Mod'un tasarımı güzel olmuş ???? fiyatı da makul aralıklarda olursa alınır (y)

şimdiden kenarıya para atılmaya başlandı umarım stok sorunu olmaz başarılar engin hocam :)

Yurtdışı satış fiyatı tabiki buradan daha fazla olacaktır. Engin bey veyahut başka firmalar öncelikli olarak yurtdışı satışı düşünmekte haklılar. Zaten bu dolar kurunda max 100 150 tane anca satılır diye düşünüyorum. Sadece malzeme ve üretim 550 600tl seviyelerinde olur diye düşünüyorum belki daha fazla. Oysaki yabancı satış öylemi? Bas 250 avro geç. Kar marjı çok farklı. O yüzden ticaret yapmaya çalışan insanları anlamaya çalışmak lazım.Şu anda 70 80 dolarlık modlar bile 1000 1200 TL bandında satılırken bence bunun gideri var diyorum. Saygılar.

Ben çok pahalı olacağını düşünmüyorum.
Linkteki arkadaş (
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!
) 650-700 TL civarı. Kendisi sirius mods dna'in amcasının oğlu pozisyonunda bir mod.
Yurtdışındaki satış bu civarda olacaktır, ülkemizde de yurtdışı fiyatından daha pahalı olacağını sanmam.

Ne zaman satışa sunulur? Fiyatı ne olur? @engin Bey 2 satır yazsa da merakımız biraz geçse.

Birkaç hafta önce bir arkadaşım yolladı görselini, ona yaptığım yorum: Görmemiş gibi tuşlarda birden fazla logo kullanılması hoşuma gitmedi, bizim üreticilerimiz profesyonel grafik tasarım desteği almıyorlar mı diye düşünüyorum her yeni yerli üründe. Var mı üzerinde birden fazla logolu başka mod, önğ ve arkası için 1er hariç logolu araba, önünde bir tane hariç akıllı telefon tablet? :(

Profesyonel atarımdan sonra, bir de kişisel kelam edeyim. Gümüş/çelik olmadıktan sonra hiç benlik değil :)

Yok mu kimsede mod ile ilgili yeni bir duyum?

1,894Konular
128,284Mesajlar
9,836Kullanıcılar
yilmaz17Son Üye
Geri
Üst Alt