• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Sirius Kullanıcı Konusu Sirius Mods Dna 75

Anlam veremiyorum bazen.. Umarım Türkiye 'yede bir şekilde açarlar. Yada sebebine bir açıklama yaparlar.

Malesef ilk etapta yurt disiymis. Turkiyeye ilk etapta satis dusunulmuyormus. Bizim kendi ureticimiz bile bizi 2. Plana atiyorsa daha ne diyim. Kizmiyorum ama hakkaten sahsen kirildim.

Hatta sunuda soyleyim, yurt disina halen spica pro aktif olarak satiliyor. Burada halen bir talep var ancak satilmiyor. Almicam kesinlikle demiyorum, buyuk konusmayim ama ilk hevesim kalmadi ;(

Güzel ürün yapmışlar, umarım emeğinin karşılığı alırlar. Ama Türkiye'de bir sürü spica kullanıcısı var iyi bir firma olduğunu göstermek istiyorsa driptip, cam, izalator Türkiyede bir an önce satışa sunması lazım. Yoksa şahsen ben alacak olsam da almam.

Arkadaşlar ilk parti için 280 adet olarak yurtdışına bireysel satışı başlatıldı. Şu an 2. Parti üretimi için planlama yapıyoruz. Pandemi ve üretim döneminde yaşanan aksaklıklardan ötürü ilk parti ürünler üretimi desteklemek için sadece yurtdışına sunuldu.

Malum şu an için yeni üretim için gerekli likiditeyi sağlamak adına bu şekilde bir yol izlememiz gerekti.

2.parti maliyeti ne olur kaç adete imkan yeter şu an içinde bulunduğumuz piyasa koşullarına gereği birşey söylemek imkansız.

İlerleyen zamanlarda daha fazla bilgi ve durum güncellemesi paylaşıyor olacağız.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yurtiçi satış için ön talep toplanırsa ben adımı hemen yazdırırım. Hatta kapora bile yatırırım.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

Zaten böyleydi, değişen bişey göremedim ben üstadım. Sadece dolar değil ki mevzu, Satışı yasak bir ürünü burada satma riski de söz konusu. Ben de Engin yahut Oktay beyler gibi düşünüyorum açıkçası. Üretici perspektifinden bakınca Türkiye'de satmaya değmez. Buna rağmen satan fazlasıyla kendi milletini düşünerek kârından oluyordur ve her tür riski alıyordur.

2. parti TR denilmişse bu da büyük iştir diyeyim size. Tamamen yasal olsaydı o zaman hesap sorardık, haklı da olurduk. Yoksa 170€'dan almak isteyen buradan alır derlerdi heralde, 179€ Avrupa'da da 179€, burada da 179€.

Mevzu para değil yani. Maaliyetine göre kârı da eklenince 129€ Spica Pro sitesinde. şuanki kurdan 2000 küsur ₺ yapıyor, burada satılsa çok demeyecek miyiz bu fiyata? :) Kârsız satacak mecburen laf işitmemek için hatta belki de zararına bir miktar.

Üstüne bizim tüketicimizin üslupsuzu, kendini beğenmişi çok, para verip ürün aldı diye yerden yere vuracak, canı bir şeye sıkılınca polise gitmekle tehdit edecek... Bunları uydurmuyorum, Sirius Mods TR satışı kapalı olabilir, Fakirs'in açık ama, modörleri de SBTV'de üye, arzu ederseniz özelden yazın kendilerine, size anlatırlar TR'de yerli esigara mamülü satmanın zorluklarını. Ben yerlerinde olsam satmazdım tamamen, iyi ki satıyorlar, minnettarım, o ayrı mevzu. :)

Ha bu arada Quasar 75 almak gibi bir niyetim yok, estetiğini beğenmedim, ilk elimize ulaşan görselden beri fikrim değişmedi. Sirius yahut Fakirs fanı da değilim, Illusia sevdiğimiz doğrudur ama kişilerden ve firmalardan bağımsız fikrimi yazdım. :)

@otgunz @Gazi sadece merak edip sordum cevap almak için. Firmanın görüşünü düşündüm.

Tabiiki 2k ya çıksa ürün fazla diyecek kullanıcı ondan yana şüphe yok.

Tam stratejik satışı nasil merak ettim.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

Yazdıklarınız doğru haklısınız. Ülkemizin mevcut durumu malum. Hiçbir Türk ureticisini de yermek değil amacım.

Elimden geldiğince Fakirs moda da siriusada uziyede penodata da kendi çapımda kullanıcı olarak desteğimi esirgemedim.

Sirius modsun yeni çıkardığı ürünü de alabilecek mali güce sahip değilim birçok insanda sahip değil diye düşünüyorum.

Eskiden ürünler önce Türkiye piyasasına sokulurdu.

Fakir's modun bir çok örneği var, Lv2 , ion V2 vs gibi.

Ben sadece dediğim gibi stratejiyi merak ettim. Başka bir art niyetim yok. ???? Umarım derdimi anlatabilmişimdir.

Para her şeydir. yurt dışına yüksek fiyattan satabileceğim bir ürünüm varsa yurt içine ucuz fiyattan neden satayım .orada satamadığım ürünleri size satabilirim sadece. kimse bana yurt içine satışların zorluğundan ,maliyetten bahsetmesin .kimseyi yargılamıyorum .belki ben de üretici olsam aynı şeyi yapardım bilemiyorum ..lakin bunun için kılıf aramazdım sanırsam.

Son düzenleme:
1,894Konular
128,284Mesajlar
9,836Kullanıcılar
yilmaz17Son Üye
Geri
Üst Alt