• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Sirius Kullanıcı Konusu Sirius Mods Dna 75

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

Doğrudur üstadım, bütçe sıkıntısı varsa satıp almalı, ilan denk gelmiyorsa kamp kurmalı, MTL seviyorum diyenlerin koleksiyonlarına mutlaka girmeli. Esgiarayı bırakmadıkça asla elde çıkartmayacağım 3-5 atomizerden biri. :)

Valla ne yalan soyleyim , al benden de o kadaf, kayfunlardan sonra sevdigim tek atomizer. Normalse sifir hastaligi vardir bende ama gecen yan mahallede cok cok temiz bir tane dustu, caktirmadan bende ikiledim. Darisi moduna insallah :)
Ayrica @engin bey boya durumu nasil olacak bilem modun ama birde guzel bir kilif yaptirsa cok mukemmel olur ;)

Kilif konusu herkesce farkli bir konudur ama ben genelde benimle mi yaslanacak keyfini istedigim gibi sureyim diye kilif kullanmayanlardanim. Hani eve koltuk takimi alinir cok guzel desneli ya da renklidir ama cabuk eskimesin diye kilif takilir ve dogru duzgun o renklerle kullanilamaz ya hah ben ona karsiyim iste :ROFLMAO::ROFLMAO:

Aslinda sizin yaptiginiz dogru ama iste ozellkle bizim ulkemiz insanlari genel olarak boyle. Elimde neredeyse sifir ayarinda vt75D Dna75c var ama cizilecek diye evden disari cikarmiyorum. Bazen amannn nolacak cikar cizilirse en kotu chipi alir baska bir moda takarsin diyorum ama oda olmuyor. Bakalim insallah bir gun yenecegim bu durumu :)

O konuda eğittim ben kendimi, dışarı çıkarmayacağım modu almıyorum, aldıysam çıkartıyorum, yeter ya kaç sene ömrümüz kaldı ki? Tamam uçurumdan uçurayım, denize elimde gireyim demiyorum da, eninde sonunda sigara içmemek için tüm bunlar ya, kasmaya gerek yok dedim bir noktadan sonra. :)

Iste bu nedenden dolayi @engin bey acele etsinde, disari cikaracagimiz bir DNA miz olsun. Yihi de SL classla cozduk bir tek DNA kaldi :)

Yalniz ben moda acayip yukseldim. Jac vapour alamamistim, bu ondanda guzel. Insallah bir kronik sorunu olmazda yillarca kulanacagimiz bir modumuz olur :)

Selamlar, arkadaşlar nicedir bu modu bekliyorum. Çaktırmadan takipteydim ama artık ilgimi ve dikkatimi çaktırmaya başladım :love: Bir haber yok mu acaba? @engin hocam. :rolleyes:

çok bekledik gelsin artık şu mod derdimiz bitsin. :censored:

Engin hocam bak benim vt75 can çekişiyor, son nefesini verdi verecek çıkar artık şu modu :)
yoksa jac vapour getirteceğim ingiltereden, ingiliz oyununa gelmeyelim ????

Gel bahtımın kar beyazı. Gel canımın can yoldaşı ????

4 gün sonra edit: Eto'o bitmiş..

Son düzenleme:
1,894Konular
128,284Mesajlar
9,836Kullanıcılar
yilmaz17Son Üye
Geri
Üst Alt