• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Sirius Mods Sirius Mods VEGA Rda Tanıtım ve Bilgilendirme Başlığı

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Evet hemfikirim, Deneyenler lav attığını söylüyor hatta. Elon Musk, Engin Bey'i arayıp fikir istemiş, Boring Company'nin Flamethrower'ının yeni versiyonu için :D Bir rivayete göre de Nasa numune istemiş yeni uzay kıyafetlerinin ısı dayanımı testleri için, o derece.

En azindan bir çıkış tarihi verilse yada ön sipariş te olabilir bence.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

hocam 2 adet mtl için spica pro tarzında bf pin mevcut . 1 adet dl için bf pin 1 adette normal kullanım için pin mevcut kutuda . Dl içinde mtl içinde farklı pin dışınd farklı drip tip farklı topcap seçenekleride mevcut kutu içinde . Detaylı olarak kullanma kılavuzunda görebilirsiniz bütün parçaları

@engin bizim Spica Prolar için ultem tank procesi vardı. Uğruna şair olduk, yollara düştük. Ne oldu o konu?

Vega Rda 10.12.2019 Tarihinde Saat:22.00 itibariyle türkiye için mestkafe.com intenet sitesinden satışa başlayacaktır.

Son düzenleme:
engin bey fiyatı da söyleseniz de bizde hazırlıklarımızı yapsak fena olmaz.

Ben şunu anlamadım damlatmalı için içteki malzeme değişti ve kısa olan pin takıldı yapraklı olan spica pro dan aşına ve begendiğimiz pinler damlatmada olmuyor mu mtl icmeye kalksak sadece squonk özelliğindemi kullanmamız gerekecek.

• Beğendim
Tepkiler: Ged
Mtl de damlatma içmeyi planlayan arkadaşlar için ufak bir dip not geçelim. Normal pinleri bf ye çevirmek çok zordur, bf pinleri geçici olarak kapatmak çok daha kolaydır. İstediğiniz zaman tekrar bf haline geri çevrilebilir.

1,928Konular
128,718Mesajlar
9,873Kullanıcılar
PROMETHAMSon Üye
Geri
Üst Alt